Nakládaný zelený pepř

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PeterZorin
4 příspěvky 19.03.11 17:07
Nakládaný zelený pepř

Prosím poraďte mi ako pripraviť nakládaný zelený pepř.Chcem pripraviť steak na zelenom korení. Ďakujem

Reklama

Reklama

Reakce:

Stans
20 příspěvků 19.03.11 17:48
Nakládaný pepř

Kdysi, když nebyl k mání v každém větším marketu, jsem často postupoval velmi jednoduše. Sušený zelený pepř celý, vinný ocet (možno i jablečný) a trochu soli. Do malé sklenky a do chladničky. Kuličky natáhly tekutinu a chuťově se nelišily od komerčního produktu. Nepoužíval jsem žádné konzervanty a nikdy se to nekazilo. Tak pokud máš na mysli tohle? :wink:

Příspěvek upraven 19.03.11 v 23:37

PeterZorin
4 příspěvky 19.03.11 19:23

Díky za radu. Asi je to ono. V každom recepte je uvedený len „nakládaný…“ Asi som slepý, v hypermarkete som to nenašiel. Že by sa to na Sloevnsko nevozilo?:-)

di
2451 příspěvků 19.03.11 23:34

PeterZorin: Koukala jsem se do ledničky, mám tam nakládaný pepř zelený, nakládaný pepř červený a kapary, vše od firmy Essa: http://www.essa.eu/index.php?… - zkuste se u Vás v obchodě porozhlédnout, třeba to tam někde bude. U nás to mívají spolu s konzervovanou zeleninou a ovocem, v jiných obchodech v koutku zahraničních specialit.

Stans
20 příspěvků 19.03.11 23:35
Nakládaný pepř

Ale určitě vozí. :-D
Jsou to malé skleničky, cca 1dcl. Zelený pepř je ve sladko kyselém nálevu. Bude k nalezení u nakládané zeleniny (okurky, papriky atd.), nebo u koření, popř. kečupů, hořtic atd. spolu s nakládanými chilli (piri) papričkami, kapary apod. Hodně štěstí při hledání. :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz