Nakládané papriky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jantar
170 příspěvků 28.08.04 09:42
Nakládané papriky

Nakládané papriky - recept.
letos v lednu jsem jedl super nakládané pariky křupavé. dělal to otec jednoho kamaráda. Problém je v tom že pan Otec zemřel dřív než jsem se stačil zeptat na to jak je dělal.
já je mám vždycka takové blátivé. on je měl ostré pevné a křupavé…

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 28.08.04 11:38
jantare,

pro šťavnatost, křupavost a lepší chuť nakládaných okurek se doporučuje je propíchnout po délce pletací jehlicí před jejich naložením. Což to prubnout u paprik?…a většinou blátivost čehokoli zavařeného (myslím na zeleninu) je způsobena buď přehnáním zavařovací teploty či delší sterilací nebo delším ponecháním v horkém nálevu …osobní zkušenost s konzervováním paprik nemám, ale recepty Ti klidně mohu na labužníka poslat…přeji krásný víkend :-)

glama  30.08.04 07:18
Křupavé papriky

od naší babči jsou opravdu vyhlášené. Zkus se podívat na AAA Absolutně nejlepší…
To co každého zaujme je, že jsou krásně křupavé!
Třeba v receptu objevíš něco, co se hodí!
Dobou chuť!

jantar
170 příspěvků 02.09.04 14:05
propíchnout..

netušim jak propíchnu plátek…

penda
4752 příspěvků 02.09.04 14:34
ale ty jsi neřekl,

že chceš plátkovou papriku…ona se paprika může nakládat i celá, víš?…třeba zrovna plněná zelím..nebo jen tak zasunutá jedna do druhé, která se pak používá jako polotovar pro dušené plněné papriky čímkoli…zkus ten recept od glamy, myslím, že budeš spokojený…a beraní rohy mají ve Fruits de France, kdybys na ně nemohl nikde natrefit…a objednat je lze i po netu…ale asi budou dražší záležitostí, než normálně z obchodu…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz