Na tyto kožni problémky je dobré Tibi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jonatana
2 příspěvky 29.12.03 01:56
Na tyto kožni problémky je dobré Tibi

Tibi obsahuje potřebné B vitamíny v ideálním poměru.
V lékařství může užívat pro mnoho účelů, léčí se jím záněty jater, žlučníkové i ledvinové potíže, katary, nemoci močových cest, záněty střev, sklerózy, infarkty, při žloutenkové dietě, osvědčil se mi zejména při čistění u kožních chorob, nemoci ženských orgánů a celá řada dalších vážných onemocnění.
Víc informací najdeš na stránkách **TIBI - Vodní Kefír **  

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník angelika02
6 příspěvků 16.01.04 00:19
Máš pravdu. Taky jsem na to přišla

Už žádnej chemickej B-komplex. Denně piju litr Tibi a funguje to!

Labužník angelika02
6 příspěvků 01.02.04 00:45
výrazně se zlepšil zdravotní stav

Před 14 dny jsem obdržel zásilku TIBI krystalků. Musím moc poděkovat, již po týdenním užívání kefíru se manželce výrazně zlepšil zdravotní stav ( problémy po operaci žlučníku ) a rovněž i já si velmi libuji, neboť se mi upravily problémy se zažíváním. Mám pouze dvě otázky - zda je možné řepný cukr nahradit pouze medem - (mám domácí zdroj) a dále zda je možno užívat i kefír, který je vytvářen více jak tři dny
( pokud ho dám dělat v pátek ráno a mohu ho slít až v pondělí večer). Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem.
 M.Pauh

halibeli
3 příspěvky 03.02.04 01:41
Re: výrazně se zlepšil zdravotní stav

Jestliže používaná voda neobsahuje látky, které TIBI krystalkům škodí, vydrží krystalky i celý týden v jednom nálevu. Nápoj který fermentuje více dní je kyselejší a po scezení se v něm mohou vysrážet kvasinky. Nejsou na závadu, naopak! Obsahují čistý vitamín B.
Když nemůžete nápoj slít než po delší době 3dny+, je dobré nádobu umístit na chladnější místo. Zpomalí se tak proces fermentace. S dobou fermentace se také zvyšuje obsah alkoholu v nápoji. Pane řidiči, pozor na dechovou zkoušku!
Máte levný zdroj medu? Použijte jej! Nápoj nebude úplně čirý, ale o to zdravější a výživnější!
Napište jak se daří Vašemu Tibi!
Podrobné informace o Tibi = vodním kefíru najdete zde:
**Tibi - vodní kefír **

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz