Mrazené bielky - bílky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anickav
2904 příspěvků 24.07.07 11:25
Mrazené bielky - bílky

Prosím skúsenejších o radu - dajú sa bielky po rozmrazení normálne použiť a teda aj vyšľahať? Už sa mi ich nahromadilo v mrazničke viac, a preto nastal čas ich využiť. Uvažujem o snehovom pečive, ale neviem, či to pôjde.
Vďaka všetkým za ochotu pomôcť!

Reakce:

Tasma
415 příspěvků 24.07.07 11:44
...

Určitě jsou po rozmražení vhodné k normální spotřebě. Já je alespoň z mražáku normálně používám i na sníh a zatím nebyl žádný problém :)

Eleeen
1127 příspěvků 24.07.07 15:06
úplně v pohodě

se bílky dají ušlehat na tuhý sníh. Já zamrazuju po dvou bílcích, ať se mi to pak líp počítá.

anickav
2904 příspěvků 24.07.07 18:14
Holky, ďakujem,

ja som ich tiež zamrazila akosi intštinktívne po dvoch… aj Vaše recepty pôsobia dôveryhodne, takže verím, že to šľahanie pôjde…
 A.

Sylvie
2302 příspěvků 26.07.07 16:03
...

Tak to mě překvapilo. Díky za tuto diskuzi. Už mi aspoň neuschnou v lednici.

lydia
1227 příspěvků 27.07.07 13:00
Anicko,

je tu také poznámka od babi .
Dříve se tu hodně poradilo. Stačí zadat do hledání v diskuzi to co hledáš a vyhodí ti to diskuze, kde se o něčem takovém psalo

anickav
2904 příspěvků 30.07.07 15:47
lydia, ďakujem za ochotu pomôcť,

postrehla som možnosť hľadať vo vyhľadávači. Pokúšala som sa dať do vyhľadávača mrazenie bielkov a to mi príspevok od babi nevyhodilo, zrejme nakoľko ho ona uvádza ako uschovávanie zbylých vajec…alebo som ja na to išla špatne…
Príjemný deň!
 A.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz