Mouka Zlatka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineEja
3839 příspěvků 03.11.06 12:53
Mouka Zlatka

měla jsem s ní ty nejlepší zkušenosti na pečení vánočního cukroví, už loni jsem na ni nikde nenarazila a letos taky ne. Neviděl jste ji v obchodech někdo ?

Reakce:
penda
4752 příspěvků 03.11.06 13:12
Zlatka

je sortimentem firmy PENAM Brno, ale jejich stránky nějak extra moc nefungují, načte se jen hlavní stránka a nikam jinam mne to moc nepustí, tak nevím, zda je chyba jen na mém přijímači ;o). Ale v googlu je vidět aspoň telefonní a faxové spojení na ně, tak se můžeš zeptat, kde všude mají svoje prodejny.
Tel.: 545 518 111 Fax.: 545 518 141

pekarka
410 příspěvků 03.11.06 14:37
mouka

Já jsem ji viděla v Kauflandu a taky u nás v Olomouci v Ternu. Je sice dražší, ale mají ji na pultech.

heja
312 příspěvků 03.11.06 16:47
Eji,

jak už informovala Pekařka, je Zlatka ve stabilním sortimentu Kauflandu v Olomouci. Souhlasím s Tebou, že je to mouka, na kterou se dá vždy spolehnout, takže vánoční cukroví jedině ze Zlatky, když už je v tom tolik práce. Stojí tady cca 10 Kč, což není žádná tragedie. Už jsem si ji nakoupila předem.

Podskalacka
109 příspěvků 03.11.06 17:17
Zlatka, milá Ejo,

je pro mne objevem letošního roku. Ani já si ji nemohu vynachválit (pekla jsem z ní dorty i koláče), narazila jsem na ni rovněž jenom v Kauflandu. V Bille nic, v Albertu jakbysmet. To jsi mi teď připomněla, že bych se honem měla po ní začít zase pídit.

Uživatel je onlineEja
3839 příspěvků 27.11.06 11:59
Zlatku jsem nesehnala,

ale mohu doporučit světlou hladkou dvounulku PENAM, výborně se s ní pracuje.

HelcaK
960 příspěvků 27.11.06 18:56
Kaufland

ji má i v Plzni, tudíž by mohla být po celé ČR. Jinak na balíčku bylo napsáno mouka Zlatka, a nad tím PENAM, což je výrobce.

Labužník alfice02
5 příspěvků 30.12.06 10:35
...

Ahojky, tak na stránkách společnosti Penam je seznam podnikových prodejen, které se jmenují U Golema a je tam i vyobrazená mapka, pokud kliknete na některé z měst, vypíše Vám to i přesnou adresu prodejny a telefonní spojení. Musím se také přidat jako spokojená zákaznice, tato mouka se mi osvědčila a navíc v ní nikdy nenajdu červy, jako se mi to stává u jiných mouk:-).

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz