Mořská kuchařka !! Skvělé překvapení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DolceVita
44 příspěvků 20.06.07 13:55
Mořská kuchařka !! Skvělé překvapení

Skvělá informace pro všechny labužníky a labužnice :-) http://smartpress.cz/…y_detail.asp?…
Na této adrese jsem objevila info, že brzy se na pultech knihkupců v zemi České objeví úžasná Mořská kuchařka, kterou napsaly 2 známé labužnice. Konečně se nebudou stát fronty jenom u řezníka a nastává renesance obchůdků rybářských. Vybaveni touto kuchařkou si troufneme na všechny mořské potvůrky, co žijí pod hladinou. Říkám na rovinu, na tuto knihu se těším: "Milé holky autorky, díky za tuto radostnou novinu, protože ryb v české kuchyni by mělo být opravdu víc. Takováto kniha jednoznačně chyběla! Milí labužníci a labužnice, snad vás tato zpráva potěšila tak, jako mě a přeji vám, aby se tato kniha u vás zabydlela rovnou v kuchyni a na talíři hodně exotických dobrůtek mořem vonících. Krásné léto všem přeje Šárka/DolceVita (www.dolcevita.blog.cz)

Reakce:
bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.07 20:30
Mořská kuchařka ... DolceVita...

byla jsem se také podívat a věřím, že po krásné Olivové kuchařce přibude i tato. Zrovna dnes jsem nakoupila a byla překvapena, že také existuje žralok sladkovodní … (tak mně to bylo prezentováno), ale zatím jsem nebyla pátrat na Internetu, ale je to krásně bílé masíčko. Jeden se učí celý život.

buraci
1136 příspěvků 14.12.07 19:04
...

Holky, drzim palce, abyste vsechnu smulu spojenou s vydavanim knizky uz konecne prekonaly a stihly byt na pultech do Vanoc. Mam pro Morskou kucharku uz rezervovane misto pod stromeckem, v mrazaku cekaji rybi a potvorne zasoby a v supliku pribyly rybi pribory. Tak doufam, ze se u nas mezi svatky zaradite po bok Nigelly Lawson a Anthonyho Bourdaina, se kterymi se to chystam v kuchyni pekne roztacet. A ze je to dobra spolecnost, ne?

Bali
1254 příspěvků 17.12.07 13:12
...

Díky. A můžeme být uprostřed? Víš, aby se ti dva pak nehádali :-))
Jinak AKTUÁLNÍ NOVINKA ZDE , tak se snad to místo pod stromkem zaplní ;-)

Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.07 07:57
Už jste asi zaregistrovali...

…, že Ježíšek už může konečně TARGET = _new nakupovat… Ten můj už letí
 P.

bona
2416 příspěvků 27.12.07 21:18
Olivovka

je skvělá, plná chutí, inspirující…a ty obrázky! Tu tedy Ježíšek nepopletl - narozdíl od mořské . Donesl mi jakousi útlou knížečku identického názvu…
No, nevadí, v lednu mám svátek, tak snad se to podaří na druhý pokus.
Olivového oleje mám jako vždy dostatečnou zásobičku, takže se do toho pustím .

Jste holky šikovné, děkuji. Bona

Sylvie
2302 příspěvků 28.12.07 06:45
Bono

Bono, nebul, já jsem taky čekala Florentýnčinu knihu a ten ten …Ježíšek mi přinesl dávno přečtenou Bílou masajku. I když ji mám moc ráda, představa byla jiná. Tak jsem si ji včera byla prohlédnout v knihkupectví a taky jsem byla překvapená její obsáhlostí. Můj bývalý tchán mi dává každý rok pod stromeček peníze na dárek, tak si ji můžu konečně koupit.

Bali
1254 příspěvků 28.12.07 08:07
...

jojo, to bude miniknížečka pana Štěpničky.
To je Mořská kuchařka. Ta naše je MOŘSKÁ (NEJEN) KUCHAŘKA.
Tak až dostaneš tu naši, tak můžeš porovnat. Rozdíl tam je a nejen v obrázcích

Tak ať vám holky chutná.

bona
2416 příspěvků 28.12.07 12:33
Sylvi,

koukám, že nejsem sama, kdo má „ježíška“ popletu… Dojemné je to, jak se snaží…

Jinak Olivová kuchařka je neustále otevřená, už je „ozdobená“ papírovými záložkami, které upomínají, co uvařit nejdřív…
Spolu s Florentýnky kuchařkou mě již pár dní slušně zaměstnává.

buraci
1136 příspěvků 29.12.07 15:08
...

U nas bohuzel Jezisek Morskou kucharku nikde nesehnal. Ale nesmutnim, mam v lednu narozeniny a ode dneska vim, ze Morkuch me v tento den nemine. Mimochodem dnes jsem varila aspon podle receptu na internetu (Tunak na vermutu) a bylo to jidlo potesujici jazyk i oko.

buraci
1136 příspěvků 04.02.08 17:39
Tak uz ji mam

… a je super. Vyzkousela jsem par receptiku (dorada, losos, platyz a slavky) a ze vseho byla jidla chutna, ale i krasna na pohled (moc se mi libi, ze holky vzdy dbaji i na to, ze jidla dobre vypadaji a hlavne: vypadaji tak, jako na obrazku, to neni u vsech kucharek zvykem). Velice vysoko take hodnotim popisy zpracovani surovin (ocenuji zejmena pripravu kalamaru, to mi je jasne az ted ). Manzel dokonce tvrdi, ze prestoze neni vareni jeho konicek (ale zato jidlo ano), tak tuto kucharku si rad a dlouho prohlizi. Proste holky: Dobra prace a jen tak dal!

Marinette
5 příspěvků 09.02.08 19:54
...

musím se přidat k buraci, protože jsem už měsíc vlastníkem této kuchařky. Vyzkoušela jsem Dětskou pizzu, Brokolicovou polévku s lososem a Tresku na kapustě. Celá rodina si pochutnala a dcera se vyřádila při přípravě dětské pizzy. Nápad s Recepty pro školáky je opravdu fajn. Díky.

Sněhurka
446 příspěvků 09.02.08 20:48
Moc děkujeme

za krásné ohlasy zde na Labužníku a na našich webovkách i za e-maily. Jsme moc rády, že se vám knížka líbí, že se vám podle ní dobře a chutně (!) vaří a že přispívá k rodinné pohodě. Je to skutečně to nejlepší povzbuzení do další práce
Spoluautorka Lenka

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz