Mořská kuchařka a Labužníkův lexikon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bona
2416 příspěvků 13.01.08 20:19
Mořská kuchařka a Labužníkův lexikon

Tak jsem „konečně“ dostala Mořskou kuchařku k svátku . Je skvělá, výborná. Dík, dámy, za Vaši práci. Už se těším, až něco prubnu.

Mimo to jsem byla mile překvapená krásnou a fundovanou publikací Labužníkův lexikon od Vladimíra Poštulky. Já totiž od malička zbožňuju encyklopedie…
A když ji viděl táta, povídá: "To je můj spolužák z FAMU…no jo, von už tehdy rád jedl…

Reakce:
jARKA77
141 příspěvků 20.01.08 19:09
Opravdová poklona

Nebudu zapírat, že jsem jedna z kolektivu autorek Olivové kuchařky. Ve čtvrtek večer v Praze bylo setkání spolupracovníků, autorů, tisku a médií s vyd. Smart Press a při té příležitosti jsem dostala Mořskou (nejen) kuchařku i s věnováním. Další dny jsem si bahnila při čtení. Je to opravdu velmi krásná a podnětná knížka, na které je vidět, kolik stála dřiny. Věřte mi, že moje gratulace není žádná reklama či nahrávka na smeč. Opravdu se kniha povedla a autorkám z celého srdce gratuluji a přeji mnoho dalších dobrých námětů.
Věřím, že se bude líbit i vám, milým labužníkům. Knize na cestě ke čtenářům přeji hodně úspěchů.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz