Moje recepty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sivakova
489 příspěvků 22.04.12 17:18
moje recepty

Dobrý den, prosím Vás, nejdou mi rozkliknout další stránky mých receptů, stále se objevuje jen strana první. Poraďte, prosím, jak se ke svým receptům dostanu. Děkuji. Siváková L.

Reakce:

babi
6360 příspěvků 22.04.12 18:43

Rekla bych, ze se Ti ukazuji recepty pod „Varim“. Klikni na prvni okno „Moje recepty“ :idea:
Zdravim…

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 23.04.12 13:51

@sivakova Na Tvém profilu v první záložce „Moje recepty“ stačí dojet na konec stránky, kde je k dispozici stránkování s dalšími Tebou vloženými recepty.

V záložce „Vařím“ je soupis komentářů, fotek a hodnocení, které jste zadali u receptů přes tlačítko „Vyzkoušel jsem tento recept“.

Tereza

sivakova
489 příspěvků 24.04.12 00:49
Děkuji velmi,

přišla jsem na to, že když rozkliknu podrobné hledání,objeví se tabulka do které zadám svůj nick, tak se mi zpřístupní všechny moje recepty. Zdraví Libuše.

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 24.04.12 14:48

@sivakova Ano, ale nejjednoduší je kliknout nahoře na stránce na „Můj profil“ a všechny recepty jsou na profilu v záložce „Moje recepty“.

Tereza

sivakova
489 příspěvků 25.04.12 01:57
A to je právě jádro pudla.

Když na stránce Můj profil kliknu na Moje recepty objeví se první strana receptů, ale když chci další strany Mých receptů tak prostě dále zůstává stále jen první strana ačkoli jsem použila oba dva možné zůsoby změny strany. Děkuji. Zdraví Libuše.

sivakova
489 příspěvků 25.04.12 02:05
Ještě dodatek.

Když kliknu na Moje kuchařka a následně na objevivší se straně na Moje recepty tak vše jde bez problému.Libuše.

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 26.04.12 15:28

@sivakova
Právě jsme to zkoušeli a v záložce Moje recepty na Profilu nám stránkování bez problémů funguje. Tobě se zobrazují například po kliknutí na stránku 2 stejné recepty jako na straně 1? Mohli bychom poprosit o vyfocení obrazovky - tzn. screenshot spodní strany seznamu, kde uvidíme číslo stránky i poslední recept?

Tereza

sivakova
489 příspěvků 27.04.12 15:32
Tohle je již pro mě vyšší dívčí,

ale příští víkend přijede moje dcera, která si s PC rozumí na profesionální úrovni, takže mi pomůže Tvůj úkol splnit.Zdraví a slunce přeje Libuše.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz