Moje dcera a divadlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sylvie
2302 příspěvků 20.05.11 17:09
Moje dcera a divadlo

Moje sedmnáctiletá dcera začala mít zájem o divadlo díky ČT2. Skoro každou středu kouká na nějaké divadelní představení. Začalo to Sluhou dvou pánů s Miroslavem Donutilem. Tuto středu jsme řvaly smíchy kvůli Elišce Balzerové v Mém báječném rozvodu.

A prý v televizi nic není.

Míša

Reklama

Reklama

Reakce:

di
2451 příspěvků 20.05.11 20:07

Sylvie,
máme stejně staré dcéry. ;-)
Jinak, ČT2 je bezvadná, pokud už TV pouštím (jakože nepouštím, za poslední měsíc běžela jednou), tak hlavně právě ČT2 nebo „čtyřiadvacítku“.

Příspěvek upraven 20.05.11 v 22:14

iva  20.05.11 21:23
ČT 2

mám také v oblibě. Poctivě sleduji v pondělí Televizní akademii. Obzvláště mne zaujal cyklus Bílá místa. :wink:
A najdou se v programu i jiné zajímavosti.

Sylvie
2302 příspěvků 21.05.11 20:32
Di, Ivo

Ano, na Dvojce je stále co sledovat. :-)

lydia
1227 příspěvků 13.06.11 11:04

Sylvie, děkuji za tip. Našla jsem si na youtube videa Sluhy dvou pánů. Mám Donutila moc ráda, poznala jsem ho (ne osobně :-) ) až později, když jsem jezdila za rodiči a někdy se dívala na televizi. Mám např. toto video: http://www.youtube.com/watch?…, a Donutil o Praze a Brně. Když mi není do smíchu, tak se podívám na Donutila, který mě zaručeně rozesměje :-) . Že hraje divadlo jsem nevěděla. Děkuji Ti.

anickav
2904 příspěvků 13.06.11 11:29
Sluha dvou...

Ja som Donutila videla v tejto úlohe priamo v zlatej kapličke. Sú tomu už roky a stále spomínam. Exceloval.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz