Mohu-li vyjádřit svůj názor ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

babi
6360 příspěvků 28.06.02 15:35
Mohu-li vyjádřit svůj názor ...

čím více všelijakých kateborií na Labužníku bude, tím méně přehledné bude vyhledávání. Některé kategorie vznikly a uvadly. Dobrým příkladem je Dělená strava, kde je pár receptů a nikdo v poslední době nepřidává. Vznikla kategorie Redukční dieta (i když se o žádnou specifickou dietu nejedná, pouze o nízko kalorické pokrmy), která není rozdělena na podkategorie a stane se co nevidět (budou-li Labužníci přidávat) nepřehlednou. Možná, že různé kategorie by se jednoduše daly řešit stejně, jako se řeší (Veg.). Najít označení pro tu, nebo onu kateborii. Takže ¨Rychlovky¨ by na př. mohly mít za názvem receptu ®. Co se týče levných pokrmů, je to relativně vzato. Co je levné v létě, může být drahé v zimě. Co je levné na jednom koutě světa, nemusí být na druhém. Navíc, každá hospodyňka zajisté dovede ohodnotit recept podle vlastních podmínek.

Reklama

Reklama

Reakce:

Kopretinka
565 příspěvků 30.06.02 16:27
Milá Babi.....

Jistě že můžeš vyjádřit svůj názor, od toho tady přece tahle diskuse je ne? Mě jen překvapuje, jak na jakoukoli připomínku nebo komentář od Pampelišky reaguješ v 98% negativně. Pokud Ti jde o Redukční dietu, je to sekce o kterou jsem požádala já sama, protože když si sestavuju denní jídelníček, pomáhá mi to. Ovšem nepředpokládala jsem, že by to někomu vadilo. Takže pokud si to vysloveně přeješ, tak zase požádám o její zrušení. Jen jsem nevěděla, že tohle je BABIN Labužník a né Labužník nás všech. Dál už tohle komentovat nebudu. Už opravdu nemám slov!!!!!

babi
6360 příspěvků 30.06.02 21:44
Kopretinko...

asi mluvím čínsky, že nikdy, ale nikdy nerozumíš o čem mluvím a navíc všechno překroutíš proti mně. O kategorii ¨Redukční dieta¨ jsem poze podotrkla, že nebudou-li podkategorie, stane se co nevidět nepřehlednou. Nevím jestli sis všimla, že do této kategorie sama přidávám. Navíc jsem se chtěla zeptat těch co ji užívájí, zda-li jim vadí, že u některých receptů nemám kalorické hodnoty, i když vím, že recepty jsou dietní. Vadí-li to, s radostí je odstraním! Co se týče levných jídel, jsem uvedla logické důvody, proč si nemyslím, že je to vhodný námět na novou kategorii. Je mně ůplně jedno kdo ji navrhnul, ať to byla třebas Jana, nebo Falko. Jedno je jisté, jednalo se pouze o můj názor!!!

Labužník Apolena
94 příspěvků 01.07.02 01:25
(R) není špatný nápad

Milá Babi, s tím ® to není špatný nápad, ale mě jde spíš o to, aby hledání „rychlovky“ netrvalo déle než její výroba. Určitě namítnete, že v receptech po stovkách by to nemusel být problém, nicméně si myslím, že to bude nepřehledné.

babi
6360 příspěvků 01.07.02 10:30
Vím o co ti jde...

Milá Apoleno, také jsem byla v tvé posici a velice dobře si pamatuji, jak jsem se snažila balancovat rodinu a náročné zaměstnání. Navíc, zde se jí hlavní jídlo dne večer (nezdravé, ale tak to je), což jsem řešila vařením dopředu a pak už připravovala pouze přílohu a zeleninu/salát. To ® jsem navrhla jako alternativu, po přečtení Pepíčkově odpovědi na tvůj dotaz. Pochopitelně zvláštní kategorie by byla pro tebe a další zaměstnané matky nejvýhodnější.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz