Moc široká stránka SOS!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
HelcaK
960 příspěvků 03.01.09 10:41
Moc široká stránka SOS!

Z nějakého důvodu se letos musím pohybovat po labužníku i šipkami zprava doleva, nejen nahoru dolů, jinak nemám zobrazen celý diskuzní příspěvek. Klikla jsem omylem na něco nač jsem neměla, nebo to tak máte i ostatní? O svátcích jsme se v PC docela vrtali, tak nevylučuji chybu na naší straně. Jestli stačí někde něco přenastavit, tak mi prosím znalci poraďte, díky.

Reakce:
blanca.xy
647 příspěvků 03.01.09 12:31
Helčo,

co se týká PC, jsem jenom uživatel s metodou pokusů a omylů, ale zkus Ctrl - , třeba se ti obraz zmenší.

HelcaK
960 příspěvků 04.01.09 03:04
Nezmenšil...

, tak jednoduché to zjevně nebude…

Miska12
108 příspěvků 04.01.09 10:25
...

Podívej se v na monitor vpravo dole jestli Ti ukazuje 100%.Pokuď víc tak na to klikni a zmenší.Šťastný a veselý.

hafca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.09 11:27
...

Dělá Ti to všude nebo jen na Labužníku? A co ikony na ploše, nejsou větší? Zkus to popsat trochu víc, co všechno se změnilo. Napiš co máš za prohlížeč IE, Mozillu nebo ještě nějaký jiný? Jinak se radí dost špatně.

HelcaK
960 příspěvků 04.01.09 12:09
Takže ostatní to nemají...

Dělá to jen Lab, jinde je to v pořádku. Ikony jsou stejné. Dolní posouvání se mi zobrazuje úplně všude na Labužníku i Mém Labužníku, přičemž většinou je to jen o pár milimetrů a text je vidět celý, ale recepty a diskuzní příspěvky pod nimi jsou o hodně širší, jako když se mi před časem podařilo příliš velkými obrázky rozhodit stránku v deníčku - tuším, že mi tehdy radil buď Ivo nebo hafča. V diskuzích musím taky šoupnout tak o centimetr, abych dočetla konec řádku. Mám IE, windows xp.
Ještě, jestli to s tím nemůže nějak souviset, nad těmi Pepíčkovými reklamami se mi teď zobrazuje chybová hláška: Warning: Division by zero in /var/www/vhos­ts/obchody.us/httpdoc­s/promo/show.php on line 35
jestli ti to hafčo nějak pomůže…
Dělají to nové i starší recepty, schválně jsem koukala i do starých, jestli mi to nedělají jen nově vložené.
Víc mě nenapadá.
 Dík

hafca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.09 21:03
...

Poslal jsem Ti soukromou zprávu s fotkou. Koukni na to. Po všech těch pokusech jak toho docílit si myslím, že to dělá nastavení velikosti písma v prohlížeči IE.

di
2451 příspěvků 04.01.09 21:03
Helčo

Zkuste Ctrl a - (=mínus) na numerické klávesnici (musí být zapnutá), opakovat tolikrát, než se to spraví (návrat k původní podobě: Ctrl a +), musí se stisknout obě klávesy zároveň. Nebo další možnost: záložka na horní liště „zobrazit“ - velikost stránky - zmenšit.

HelcaK
960 příspěvků 04.01.09 21:47
Díky moc,

spravilo se to, až když jsem dala tu velikost písma malá nebo nejmenší, na střední jsem to měla původně a to ještě blblo. Asi mam nějakou malou obrazovku.
Ctrl a minus nezpůsobilo nic, aspoň nic čeho bych si všimla. Doufám, že to bylo jen tohle, a ne projev nějakého horšího zádrhele, který jsem tímto jen obešla.

HelcaK
960 příspěvků 04.01.09 21:54
Tak nějaká závada bůhvíkde to asi bude,

protože na tu malou velikost se sice tváří labužník normálně, ale seznam mam fakt mrňavej. Ta chybová hláška má poměrně velká písmena, takže si myslím, že mi to možná opravdu rozhazuje ona. Ale jak se jí zbavit netuším.

hafca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.09 22:37
...

Ta chyba souvisí s kódováním písma. Je to docela legrační, povedlo se mi jí vyvolat, ale už ne odstranit. V nastavení je pod volbou velikost textu položka Kódování. Ve chvíli, kdy se tam změní nastavení, vyhodí to tu chybu. Trochu to rozhodí formátování stránky dík velikosti písma, kterým se ta chyba vypíše.
Teď už chybí maličkost, zjistit jak to odstranit. Pepíček používá míň obvyklé kódování a to bude celý ten problém. Zkus si to tam nastavit automatické, ale nejspíš to nepomůže stejně jako u mě.

HelcaK
960 příspěvků 05.01.09 06:47
Tak to mě mrzí, že sis kvůli mě rozladil Lab,

ale v práci, kde mám lepší monitor - vypadá to zhruba podobně jako ten tvůj obrázek - se mi ta chybová hláška zobrazuje taky. Ale díky větší nebo lépe rozlišující obrazovce mám pořád okolo dost místa a tudíž nejezdím šipkami… Doma mám zastaralý krám, takže mam smůlu.

hafca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.09 12:49
...

Nic si z toho nedělej. To by se určitě dřív nebo později stejně stalo. Při mých pokusech a zásazích do PC je tohle to nejmenší, co mě mohlo potkat. Za dlouhých zimních večerů budu bádat, co s tím.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz