MMS - Miracle Mineral Supplement

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pepicek
1309 příspěvků 27.02.10 19:23
MMS - Miracle Mineral Supplement

Neuvěřitelně jednoduchá metoda léčby od chřipky, přes malárii až po rakovinu. Princip je dokonalý právě ve své jednoduchosti, roztokem poškodíte viry, bakterie, či plísně decimující Vaše tělo a to tak získá munici se bránit a rychleji se uzdravuje. Účinky při chřipce jsou v rádu hodin.

Skepsi stranou, přečtěte si učené pojednání na stránce http://mms.prirodni-leciva.cz/…ent/d-41918/

Není to ode mě jen výkřik do tmy, testujeme to v práci, sice nám v podstatě nic není, ale takhle nám nebude dvakrát nic

Reakce:
esmeralda
4813 příspěvků 27.02.10 22:03
Další Snake oil?

Můj tatínek vždy říkal: Věř a víra tvá tě uzdraví. Věřím že cokoliv bude fungovat pro určitou skupinu lidí.

Tvůj výrok " testujeme to v práci, sice nám v podstatě nic není…" mi připomněl když jsem si kdysi zakoupila prostředek na „bezpracné“ mytí sprchovacího koutu. Návod končil slovy: nejlepších výsledků dosáhnete začnete-li s čistým sprchovacím koutem.

Pepíčku, nemáš tam taky něco na hubnutí? Ale prosím tě neraď mi - nežrat. Zkoušela jsem to a moc se mi to nevede.

Moc pozdravů přes Pacifik.

klaaarka
222 příspěvků 28.02.10 17:46
rakovina :(

Tak jelikož to tam doporučují i na rakovinu a pokud to nepomáhá, tak - nepřesně cituji - „převažuje názor, že neužíváte dostatečné množství MMS“, tak mi to připadá jako nebezpečný hazard se zdravím až životem lehkověrných pacientů Uznává ale, že brát to, pokud člověku nic není, bude nejspíš neškodné.

midla
266 příspěvků 01.03.10 11:58
MMS

„Veřejnosti tento preparát poprvé představil geniální člověk a velký humanista, pan Jim V. Humble ve své knize o MMS.“ - připomíná mi to Járu Cimrmana.

jolana
5065 příspěvků 01.03.10 17:07
ako desinfekce

to urcite funguuje..ale pozivat vnutorne?!
Vezmi radsej hrst psenice, za:,–( do dacoho, nechaj vyklicit a strihaj a pozivaj, bude to
mat lepsi ucinok, vydezinfikuje a zaroven ziskas vitaminy a energiu..nie ako tento chlor ( nici aj bunky, ked je slaby mozno nenici ale poskodzuje asi..)
Pozn.: stebielko zelenej psenice asi tak 15 cm ak das do nadoby s 500 litrov-vydezinfikuje zarucene..

Pepicku, nepozivaj to MMS prosim…

iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.10 21:11
Jára Cimrman

ale vynalézal člověku prospěšné věci. Škoda, že patentově uspěl jen s dvoudílnými plavkami.
To s tímto panem Humblem a jeho preparátem nelze ani zdaleka srovnávat.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz