Mlýnek na koření Kotányi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Jana.Q02
129 příspěvků 07.07.07 10:13
Mlýnek na koření Kotányi

s barevným pepřem jsem si koupila v domnění, že po spotřebování originální náplně odšroubuji plastový vršek - mlýnek a znovu naplním. Teď zjišťuji, že to asi nepůjde. Prosím, nemá to někdo vyzkoušené?

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 07.07.07 10:59
Mlýnek na koření - Jani,

také jsem se kdysi spálila.
Moje rada: nepátrej dál, bojkotuj. Kup si jiný, který funguje.
To je základ kapitalismu. Jen silnější jedinec přežije. A ti co nedodají požadované zaniknou.
Ale to je už politická kapitola a v protiamerickém ČR by to bylo jenom otvírání Pandořiny skříňky.

karminek
757 příspěvků 08.07.07 20:28
dámy

Mám ouplně ty samý zkušenosti.Pomalu začínám uvažovat o hmoždířku ten mně nepřekvap a má svoje kouzlo.

Labužník Jana.Q02
129 příspěvků 08.07.07 21:19
Ahoj Karmínku!

Hmoždíř mám, ale to mletí mi přijde rychlejší. Potřebuji jen malé množství. Mele to docela dobře a pak se to vyhodí.

Hanka76
42 příspěvků 08.07.07 21:39
Taky jsem se napálila

Ahojky lidičky,
se tedy přiznám, taky jsem naletěla na krásný mlýnek s kořením Kotanyi. Máte někdo prosím vyzkoušené, od kterých firem se dají mlýnky s kořením znovu naplnit ?

DanaJ
1136 příspěvků 11.07.07 11:06
Taky sem tak koupím.

Jednou se příteli povedlo mlecí vršek vycvaknout a doplnili jsme koření. ..s hrůzou jsem po čase zjistila, že se s kořením mele i ten plast. ..je to doopravdy jen na jedno použití.

Hanka76
42 příspěvků 09.08.07 19:10
Plnitelný mlýnek objeven !!!

Dobrá zpráva pro všechny příznivce plnitelných mlýnků na koření !!! Po rozsáhlém pátrání jsem je před nedávnem objevila v obchodním domě Tesco. Jedná se o koření značky Avokádo a viděla jsem tři druhy koření.

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.07 22:12
Nejlépe...

…je mít pořádný s kovovou mechanikou… a kupovat pouze náplň..

jariss
13 příspěvků 15.08.07 06:42
Dřevěný mlýnek

Podařilo se mi sehnat na této adrese dřevěný mlýnek i se solničkou za 119 Kč. A mele opravdu dobře. V praze jsem našel jejich prodejnu na Smíchově mezi Andělem a Knížecí.
 http://www.skladove-vyprodeje.cz/detaily.php?…

Battik
1 příspěvek 11.10.11 08:16
Otevřeno :-)

Mlýnek není problém otevřít, stačí na chvíli ponořit uzávěr do horké vody, potom umělá hmota změkne a dá se sundat, po usušení stačí naplnit a nacvaknout zpět. Opravdu mě překvapilo, jak je to jednoduché :-)

milanh
1 příspěvek 15.01.14 18:31

Vyzkoušel jsem a opravdu to funguje! Tak díky.
Ještě že existuje internet a chytří lidě, kteří neváhají se podělit o své nápady.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz