Mixér MixSy od Zepter

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzabka
1 příspěvek 15.02.11 18:26
Mixsy od Zepter

Maminka se nechala přesvědčit ke koupi multifunkčního mixéru Mixsy. Už dopředu sem viděla vyhozené peníze :roll: . Sice je pravda, že dělá cukru moučku, strouhanku z čerstvých rohlíků a šlehačku z mléka, jinak mě ale absolutně odrazuje :-? . Vůbec nešetří čas a čištění mi také nepřijde snadné. Cokoliv jsem zkusila mixovat trvá mnohem déle než s klasických šlehacím mixérem. Jakmile pracujete s máslem nebo podobnou lepivou ingrediencí, tak se to na nástavec nalepí tak, že pak ani nejde z mixéru vyndat. A nakonec když chcete mixér položit, kutálí se po celé lince a všechno umaže. Ale protože s tou koupí už nic nenadělám ptám se: Jaké máte tipy na práci s tímto přístrojem? (jak rychle čistit, odkládat, jaké používáte nádoby…)Dík :wink:

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 16.02.11 00:33

S MixSy nejsem familiérní, ale po přečtení internetové stránky mi to připadá jako řadový tyčový mixér typu Bamix.
Vlastnila jsem jich několik od Bamixu po Moulinex a je pravda že kvalita a použitelnost byla různá.
Nikdy jsem ale neměla problémy s mytím. Prostě jsem přístroj „proběhla“ mýdlovou vodou v dřezu nebo jiné nádobě a potom jen opláchla tekoucí vodou z kohoutku.

Ani tento přístroj není univerzální (ač se výrobci snaží ze všech sil abychom tomu uvěřili).
Používám ho především na rozmixování polévek nebo omáček přímo v hrnci ve kterém se vařily. Ušetří to další nádobí k mytí.
Z téhož důvodu vyrábím tímto způsobem majonézu přímo ve sklenici se šroubovacím víčkem.
Dobré i na koktejly různého druhu…
Použití je mnoho. Ostatní Labužníci jistě poradí.

vojackovi
1 příspěvek 23.03.13 09:24

Nechci mixér nějak vychvalovat, ALE MUSÍTE SE S NÍM NAUČIT, nám trvalo cca rok než jsme si zvykli, 8) teď máme mixsy 3-tím rokem a jsme moc spokojeni!!!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz