Milý Pepíčku, něco jsem zvorala

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aussie
45 příspěvků 2.1.05 01:36
Milý Pepíčku, něco jsem zvorala

Díky tomu, že jsem zbrusu nový zelenáč. Za prvé jsem chtěla poslat odpověď na příspěvek o kousání nehtů a povedlo se mi z toho udělat nový příspěvek, který tím pádem nedává zrovna moc smysl. A za druhé jsem po další odpovědi zmáčkla zelenou šipku, vyhodilo mě to, „občerstvila“ jsem si stránku a tím pádem se můj vzkaz objevil 2×. Stránka totiž říká, že mě vrací tam, kde jsem byla před tím, ale nevrací. Možná něco, na co by ses mohl podívat? A dá se smazat ten zbytečný vzkaz? A přestěhovat ten první na správné místo? Jinak - děláš to báječně. Škoda, že nemáme takové lidi u nás v práci, život by byl mnohem jednodušší!

Reakce:
Aussie
45 příspěvků 2.1.05 02:02
Aha!

No vida, už jsem trochu starší zelenáč. Zjistila jsem, že jsem asi nečekala dost dlouho, až se stránka sama vrátí tam, kde jsem byla před tím. Tak tuhle část (že by ses snad měl na něco podívat) beru s omluvou zpátky.

Vali
1327 příspěvků 2.1.05 02:46
Aussie

z toho si nic nedělej, to já když jsem začínala, dala jsem příspěvek o kousání nehtu do rubriky Diety a zdravá výživa a měla jsem strašnou radost, že tam mám první komentář a ten byl .. dobrou chuť… tak jsem z toho byla celá pryč, potom se docela rozvinula diskuse a dostalo se mi dobrých rad. :-))))))))))))))))

Jenofefa
1315 příspěvků 2.1.05 12:50
Nazdárek, zbrusu nový zelenáči,

pěkně Tě vítám a chtěla bych Tě uklidnit, že opakování diskusního příspěvku po zmáčknutí zelené šipky ZPĚT není pouze Tvojí specialitou, povedlo se to už snad každému, podívej se tady . Srdečně Tě v novém roce zdraví poněkud starší zelenáč

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz