Milí labužníci a znalce,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník nika02
94 příspěvků 08.12.05 06:39
Milí labužníci a znalce,

jelikož jste mi velmi dobře poradili ve věci - drtič odpadků, vím, že mi poradíte dobře i teď. Potřebujeme pořídit novou kuchyňskou digestoř. Dříve to bylo jednoduché, byl jen jeden druh, který se lišil jen vývodem vpravo nebo vlevo. Ale nyní?
Prosím podělte se se mnou o zkušenosti s tímto zařízením. Potřebuji digestoř uhlíkovou, nemám vývod do komína. Prosím o rady a zkušenosti. Děkuji.

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník nika02
94 příspěvků 08.12.05 07:38
Digestoř,

omlouvám se za chybu - milí labužníci a znalci. Práce kvapná málo platná.

Marjanka2
214 příspěvků 08.12.05 12:06
Digestoř

Dneska je většina prodávaných digestoří možné použít v obou variantách, tzn. jak do komína tak přes uhlíkový filtr. Musíš brát v úvahu i velikost kuchyně. Já mám tu nejlepší zkušenost s výsuvnou digestoří Flexa Vitro od firmy Fagor. Cena byla asi tři tisíce. Ale funkci plní perfektně.Přeji hodně zdaru.

Eja
3779 příspěvků 08.12.05 15:24
Niko,

to je docela nevýhoda, že musíš mít recirkulační, jejich výkonnost je menší než u odtahových. Jakou jsi měla doteď ??? Fakt tam nebyl žádný odtah ? Vybírej podle velikosti prostoru a doporučuji i podle hlučnosti - nebrat Zanussi - výkon dobrý ale kravál příšerný. Říká se, že nejlepší jsou Cata nebo Best.

Labužník nika02
94 příspěvků 09.12.05 08:10
Ejo

díky za rady - všem. Teď jsem měla normální digestoř do komína. Ale budujeme nové bydlení a tam tato možnost není. Fakt je, že mám z kuchyně velké okno. Musím ale hledat mezi uhlíkovými digestořemi. Líbí se mi výsuvná, ale vůbec nic o tom nevím. Budu ještě chvíli patrat a čekat na velice dobré zkušenosti a názory labužníků. Ejo - díky.

DanaJ
1136 příspěvků 09.12.05 13:28
Digestoř

Jestli stavíte nový dům, tak bych neváhala a udělala „díru ven“. SIEMENS zbytečně drahá. Doporučuji digestoř s omyvatelnými filtry. Prostě až jsou špinavé, tak se rozsvítí kontrolka, Ty je vycvakneš (jde to lehounce) a hodíš do myčky na nádobí. Pak je tam šoupneš zpátky a digestořuje se znova.

Eja
3779 příspěvků 09.12.05 14:19
Niko,

mám výsuvnou a doporučuji. Mám ji nastavenou tak, že při vysunutí běží na nejnižší výkon a svítí mi do hrnců. Výhoda - nad digestoří je ještě mělká skříňka, ve které mám kořenky, a údržba je jednoduchá - jenom proužek nerezu. Z komínové digestoře by mne asi kleplo - další kus nerezu na uklízení

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz