Mili labuznici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pampeliska191
1075 příspěvků 13.04.04 11:49
Mili labuznici

Nejdrive vas vsech po 5 tydnech moooc a moooc zdravim. Priznam se vam vsem, ze se mi po vas vsech moc styskalo a ze jste mi moc chybeli. Po mem navratu domu jsem prvne sedla k computeru abych vas alespon pozdravila. Nejaky den mi to bude trvat, nez se dostanu do svych koleji a pak se vam opet budu venovat co nejvice to bude mozne. Taky vam chci vsem podekovat za mile pranicka a sms, ktere jste mi poslali. Udelali jste mi velkou radost a velmi jste mne potesili. Nektere dny v CR byly pro mne velmi narocne a nekdy i dost smutne, tak se omlouvam tem, kterym jsem obcas nestihla odpovedet. Jeste jednou vam vsem moc dekuji a tesim se na vas vsech a taky na na procitani vasich clanku, receptu a diskuznich prispevku.
Taky moc dekuji za velikonocni mila pranicka i pranicka k mojim narozeninam, ktere jsem dneska objevila v poste.
MOOOC VSEM DEKUJI!!!! Preji vam vsem krasny den.

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Sarka
433 příspěvků 13.04.04 14:03
Pmpelisko promin.

I ja bezim s malou kytickou a gratulaci poprat vse nej k narozeninam. Zase ti je 18? Hodne stesticka a zravicka preje Sarka
Snad nemam velke spozdeni

Pampeliska191
1075 příspěvků 13.04.04 14:49
Mila Sarko

Mockrat Ti dekuji. Urcite zadne zpozdeni nemas. Je to od Tebe moc mile a jeste jednou dekuji.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz