MILÁ PENDO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Osceola
217 příspěvků 15.03.06 15:40
MILÁ PENDO

Promiň, že Ti nebudu vykat, ale nechci tě naštvat hned na začátku. Někde jsem četla, že když ti někdo vyká, tak si připadáš na 100let. Nevracím se sem, ale potřebuji ti něco napsat, klidně veřejně.
Dlouho jsme tady ostatním dělaly šašky a některé, myslím, to určitě i náramně bavilo. Jukla jsem na Labužníka, že je tady klid a už ani ty nevyvíjíš takovou aktivitu (ať tu dobrou nebo tu špatnou).
Než umřu, chtěla bych se ti omluvit za moje urážky. Ty tvoje jsem ti já už odpustila. Neznáme jedna druhou a zdálo se mně hloupý, nechat to naše internetový setkání v takovým světle.
Doufám, že přijmeš moji omluvu. Jestli někdy pojedeš směr Jižní Čechy, zvu tě na kafe nebo klidně na véču, něco uvařím.
Labužníka nehodlám aktivně navštěvovat, ale na tvoji odpověď se ještě mrknu. Ahoj Osceola.

Reakce:

Osceola
217 příspěvků 20.03.06 17:05
Konec zvonec, pro kolemjdoucí

Odpovědi jsem se nedočkala, tak se potvrdila slova v deníčku od Iva. Věřte, oslovila jsem Pendu i soukr., i když nepředpokládám, že by jí tady něco uniklo.

Tak jí posílám touto cestou,(do budoucna), menší zamyšlení z MORÁLNÍ INTELIGENCE.

Tajemství našich potíží spočívá v tom, že nejsme ochotni odpouštět nebo nejsme k tomuto ještě dost vyspělí. Živíme v sobě pocity křivdy, protože nám dodávají zdání morální převahy. Když se zdráháme odpustit, jako bychom získali převahu, často převahu nad někým, před nímž se cítíme bezmocní. Jedinou moc, kterou nad ním můžeme mít, je moc podržet si svou zlost a tím i iluzi, že vás trestám. Jestliže opravdu odpustíte, vypudíte ze svého těla jed hořkosti a nahradíte ho elixírem naděje.
A proto Pendo, nečekám už na odpověď, nech si svůj jed, já si nechám svůj elixír. Osceola.

Bali
1254 příspěvků 20.03.06 19:09
...

babi
6360 příspěvků 21.03.06 13:26
Osceolo,

možná mluvím i za jiné, kteří mají obavy něco říct, aby neupadli do nepřízně, nedej Bůh, aby se stali pronásledovanými. Velice dobře jim rozumím!

Neznám Tě, ale svojí omluvou jsi v mých očích velice vyrostla. Jak je vidět, ne každý je toho schopen. Gratuluji Ti!

Jitka

Majda61
15 příspěvků 17.04.06 12:17
osceolo a vladko,

proč se tak trápíte,jsou to přece malichernosti,kte­rými se zabýváte.V životě jsou mnohem podstatnější věci.Věřím,že by vám pomohlo setkání na dobrém kafíčku a vše by se zvrtlo jiným směrem.Tak držím palce holčiny!!!!

Labužník housenka02
609 příspěvků 17.04.06 14:23
...

… bych je chtěla u toho kafe vidět…

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz