Milá mrtvolko, přesouvám naši neplodnou diskuzi sem, kam patří, t

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
HelenaL
98 příspěvků 15.10.08 17:12
O ženách sa zvykne hovoriť, že sú tá krajšia a lepšia polovička ľ

No, krajšie možno sme, ale lepšie určite nie! Labužník je toho priam ukážkovým príkladom. Ak sa dobre pamätám, všetky nechutné spory vyprovokovali a viedli ženy. Páni vždy iba hasili „požiar“. Chýba nám ich nadhľad a veľkorysosť.
Dámy, kočky, dievčence, baby - spamätajme sa!!!!

tea63
935 příspěvků 15.10.08 17:11
gmp

ten slovník nevlastním, tudíž nemohu nic hledat. Stačí prolistovat jakýkoliv slovník cizích slov. A ani to nepotřebuji. Promiň, ale nařknout někoho, i když nejmenovaného z nekrofilie, je už příliš silná káva. To bychom si měli odpustit…

possum
464 příspěvků 15.10.08 23:09
:-))))))

Takovou dobu jsem tu nebyla, a musim s radosti konstatovat, ze se tu nic nezmenilo. Vsecko pri starem.

mrtvola
1394 příspěvků 16.10.08 00:37
Vážení strážci mravnosti,

byla bych Vám velmi povděčna, kdybyste své negativní emoce nepřenášeli na Eju, Bonu, Teu, případně Helču a další, které si dovolily projevit názor, jež by se třeba vzdáleně podobal mému. Děkuji.

buturenka
311 příspěvků 16.10.08 20:57
situace

zdravím všechny labužníky i labužnice, už jsem něchtěla na lab psát nějaké příspěvky do diskuzí, jen tato velmi neplodná diskuze, vypovídá o celkovém stavu společnosti v té naší malé, milé zemičce - chtěla jsem napsát střediskové, ale asi by bych byla kamenována, začalo u nás platit přísloví " kdo po tobě kamenem ty po něm pěti kameny ", bohužel ..... na lab se chodilo proto, že si každý potřeboval oddychnout a bavit se o příjemné činnosti -vaření, ale to už neplatí

Alice
104 příspěvků 16.10.08 21:36
Žabomyší války

Lidé uvědomte si, že nevážíte-li si ostatních, nebudou si ani oni vážit Vás. Nehledě na to, že stále dokola rozebíráte naprosto nepodstatné věci a to důležité Vám tak nějak mizí z obzoru.

zombie
3 příspěvky 17.10.08 01:51
Brej večíííír lidiiiii

My nemrtvííííí nemluvíme slooova, jen vrčíííme a chrochchchchtáme a s klááávesnicííí námmm to taky moccc nejde, ale musíííím váám napsat, že mrtvolyyy nejdříííív páchnou, pakkk se rozkláááádají, žerou je červiiii a zbyyléééé kostiiii trouchnivějííííí. V žááádnééém stáááádiu ale do ničehooo nekecaaají, aniii nikoho nepoučujííííííí. Pokud to někdooo děláá a vydáváááá se za mrtvoluůůůů, je to podvod a vy jsteeee muuu nebo jíííí pěkně naběěhli na víííídle. Ohromně seee bavííí a máááá z vááás srandůůůů, jak se rozčilujeteee. Když jiii budete ignorovatttt, tak jiiii to přestane bavitttt. Mělaaa by siiiii ale změnit nick na „podvodnice“ (ještě je volnýýýý). Jinakk tímmmmm rouhááááníííím riskujeee, že na niiii dojdeeee. Halloween se blíííížíííí !!!!!!!!!!!
Jduuuu do svééé kryptyyy, mocc mě to namááááháááá a jdouuuu vám tadyy blbě hodiny, takžeeee by mohlooo nakoneccc ještě začííít svíííítat. Zdravíííím.

karminek
757 příspěvků 17.10.08 03:14
lidi

Milá Buturenko klidně si piš co sama uznáš za vhodné. Stejně jako ostatní.Občas se bohužel střetnou názory jednoho či více členů tohoto spolku.Většinou se z oblasti vaření sklouzne do oblasti teorie ,vzdělání a snad i případných zásluh o cokoli.
Myslím si že kdo chce se domluví.Tisíc hlav - tisíc názorů.Proto tady občas řešíme podobnou patálii. Přeju nám ať se to vyřeší.

danda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.08 06:13
Tak :-)

dneska jsme se sešli, labužníci, staří, kmenoví :-)), v hospodě a mohu vám říct, že nám bylo moc a moc dobře, zkuste se taky domluvit na jentak setkání a uvidíte, že svět bude krásnější, možná i záhrobí :-)

tea63
935 příspěvků 18.10.08 00:14
Čekám

stále, netrpělivě čekám na nějaké info z „kmenového“ srazu. A nic. Zajímá mě, kolik bylo rozdáno medailí za zásluhy, za dlouholeté členství apod. A kolik proběhlo polibků „ala brežněv“......Dando, to se Ti teda povedlo.....:-)))

danda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.08 01:41
Teo :-)

na co ty nemyslíš u setkání labužníků :-)
Bylo to fajn, pivo sice malinko podmíru, ale zato jsme si mohli na stole vyložit veškerý proviant a nakonec číšník chodil uzobávat odevšeho. Příště pojď s námi, určitě se pobavíš :-)

tea63
935 příspěvků 18.10.08 20:47
Děkuji

za pozvání, ale nejsem ani starší ani kmenová, tak bych mohla působit jako nežádoucí element a narušovat nastolenou strategii v boji s krtkem…nebo, že by to nebyl krtek ?

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.08 20:56
Neboj, nás by jsi nerušila,

jen by sis tam mohla dělat poznámky a potom podat hlášení na příslušných místech, třeba soudružce nejvyšší velitelce krchova.

danda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.08 21:00
Teo :-)

mrzí mě, že se nábor nezdařil :-), ale stejně bych s tebou ráda u toho piva poseděla :-) Měj se :-) D.

tea63
935 příspěvků 18.10.08 21:05
Mánku

to mě nenapadlo ! No Mata Hari ze mě už asi nebude. Všechno vykecám, ale úplně někde jinde, než mám.....

ajta
590 příspěvků 19.10.08 05:34
já souhlasím....

já souhlasím s possum…

Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.08 10:27
Reaguji na prvotní příspěvek:

Jestli to nebude tím, že „poulard“ a „poulet“ není totéž…

Jinak vynikající diskuse! Pokračujte…
P.

Labužník jandule02
1089 příspěvků 20.10.08 16:48
...

Když už jsme u těch osobních údajů a odvaze, myslím, že jsem měla deníček celkem rozkošatělý a i dost čtený. Ale nástup „našinců“ ve mě vzbudil dojem, že to nejsou zrovna lidé, před kterými bych chtěla odhalit své city či soukromí. A tak jsem celý deníček smazala a nyní jsem sice deníček obnovila, ale má zcela jiný (daleko povrchnější samozřejmě) charakter.

danda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.08 20:06
Jandule :-)

a teď si představ, že tvůj deníček četlo a čte tisíce cizích lidí o kterých nevíš ani to, jestli jsou našinci :-)

Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.08 15:58
Příspěvek Eja - 14.10.2008 - 14:31 - Labužník pro ostudu

Nevím ani trochu, o co tady vlastně jde. Možná, že už ztrácejí nit i diskutující, ale musím říci, že Eja mi tímto příspěvkem doslova a do puntíku mluví z duše…
Díky
P.

Eja
3873 příspěvků 22.10.08 12:01
Nakonec Jandule

Jandule měla určitě důvod, proč svůj příspěvek dala do deníčku a ne sem, ale myslím si, že tím by toto vlákno mohlo končit. Doporučuji k přečtení.

matejkova
79 příspěvků 22.10.08 12:21
Jandule,

napsala jsi to krásně

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 22.10.08 12:43
Matějková,

naprosto s Tebou souhlasím a už jsem jí napsala i soukromou zprávu. Ale ještě chci poděkovat mánkovi, jelikož to také moc krásně napsal, vystihl a dal sem! Tak ještě jednou oběma děkuji T.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz