Míchaný nápoj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dasty
75 příspěvků 25.07.08 19:29
Míchaný nápoj

Nemá někdo recept na míchaný nápoj,kde je pivo, coca cola,jablečný džus a dál už nevím.

Reklama

Reklama

Reakce:

lydia
1227 příspěvků 28.07.08 12:15
Dasty,

já znám jenom vanilkovou zmrzlinu zalitou colou - je to velmi dobré, i když colu moc nepiju. Znám colu s vínem, nebo s rumem. Na víkend byl u nás v novinách recept sekt s pivem.
3 díly piva, může být i černé nalít do skleničky od sektu, nebo na červené víno, 1 díl polosladkého sektu opatrně nalít na pivo. Zalít trochou jahodového sirupu., který se pomalu rozmíchá s tímto coktailem. Prý je to osvěžující, ale neochutnala jsem - zatím

penda
4752 příspěvků 29.07.08 07:30
Chulitro

7.5 cl Pisco Brandy, přidat 2 kostky ledu, dolít colou a zastříknout ležákem a citronovou šťávou (po 5 ml) … není to sice to, co hledáš, ale třeba to bude taky chutnat …

esmeralda
4813 příspěvků 30.07.08 10:03
Míchaný nápoj - Lydia

S tím co popisuješ jsem se poprvé setkala před skoro čtyřiceti lety v Německu v americkém kasínu, kde jsem po odchodu z ČSSR pracovala.
Amíci to nazývají Float a podle toho v čem to plave je to Root beer float, Cherry cola float atd…
U nás dole a na Novém Zélandu to má název Spider neboli Pavouk.
Je to vynikající nápoj pro naše horké letní dny.

lydia
1227 příspěvků 01.08.08 18:00
Esme,

přesně tak to vypadá, já to znám jako coke float s obyčejnou coca colou. Ale chutná to, zvlášť teď v létě

Dasty
75 příspěvků 03.08.08 10:05
...

Moc děkuji všem, kteří se podíleli a byli nápomocni v hledání míchaného nápoje,recept dobře uložen po delším hledání nalezen.A jak to tedy je. 1dcl cola, 6 lžic piva, 2 dcl jablečný džus, 2 lžíce rumu, 5 kostek ledu.Kdo má zájem může vyzkoušet. .Zdravím všechny.

Dasty
75 příspěvků 03.08.08 10:12
dodatek

Samozřejmě,že vyzkouším i ty vámi nabízené.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz