Máte jinou velikost než 34 a 36?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marmelada
1643 příspěvků 12.05.08 12:27
Máte jinou velikost než 34 a 36?

A máte také problém sehnat oblečení ve své velikosti?
Narazila jsem na tenhle obchod , kde asi ví, jak vypadá běžná česká populace. Taky je tam pár stránek pro těhule.
Já vím, že je to trochu mimo mísu, ale při návštěvě obchodů mě běžně bere šlak při pohledu na to, co prodávají (a proboha komu ty hromady 36tek a 38ček prodávájí?)
Třeba se nějaké labužnici bude hodit…

Reklama

Reklama

Reakce:

sivakova
489 příspěvků 12.05.08 16:32
...

Ani nevíš, Marmeládko, jak jsi mně kápla do noty. Veliké díky. Libuše.

Zuzu
116 příspěvků 25.03.09 12:15
Máš svatou pravdu,

tomuhle se divím už léta, zdá se, že většina ženské populace je štíhlá anebo mnohem více nakupuje než my ostatní:-))) Někde jsem četla vyjádření jedné módní návrhářky ve smyslu, že na tlustejch už to není ono. Z toho jsem pochopila, že nemáme nárok, pokud sami nejsme módně-kreativní.

buraci
1136 příspěvků 25.03.09 12:42
Tchibo

Já mám zase spíš problém, že ty menší velikosti oděvů jsou šity pro někoho, kdo se cítí diblíkem bez ohledu na věk. Sukýnky s kanýrky, trička s obrovskými výstřihy atd. Teď mají pro pořádný ženský docela pěkné oblečení v Tchibu, mrkněte na to na www.tchibo.cz.

bocianka
528 příspěvků 25.03.09 15:09
Marmeládo,

tohle nám chybělo. Jaro a léto za dveřmi. To je prima typ. Na www.tchibo prodávají nejen oděvy, ale i hračky, kávu, kuchyňské potřeby.

Alis
2617 příspěvků 25.03.09 18:49
přidám perličku k příspěvku:

kolegyně (velikost 38-40) šla nakupovat do butyku, ptala se, co mají nového… Prodavačka si ji prohlédla a odpověděla: „to musíte do nadměrných velikostí“ (!!!!!!!)

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.09 06:59
Velikosti ...

děvčata je tedy nevím, ale co si nevyzkouším, to nekoupím. Pak ta dlouhá trička a halenky, které mají maskovat postavu … to nee. V těhle rozlítaných oděvech svého času chodívala Naďa Urbánková a spíš to kila přidalo, než ubralo. Tímto se prosím nechci žádné z vás dotknout, protože vás neznám. I žena větší velikosti než 36 se může oblékat vkusně, také jsem si ten butik našla.

Lenka.Ricna
6 příspěvků 30.03.11 19:07

Jo to vím, že se to říká o petrklíči, ale koukněte, co se tam dá třeba najít:) Takovou krásnou zástěru A mají tam i celkem pěkné kostýmy na děti nebo třeba spodní prádlo tam taky nevypadá úplně špatně:) Já bych to hned celé neodsuzovala:)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz