Marmeláda Sympathica

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sylvie
2302 příspěvků 29.06.09 17:45
Marmeláda Sympathica

I když Lidl v lásce moc nemám (nepochopila jsem dosud, proč jenom v Lidlu jsou nevrlé a nesmírně spěchající prodavačky), dá se v něm občas najít dobrá věc. Třeba tato marmeláda. Mají ji několik druhů a nám nejvíc chutná malinová.

Reklama

Reklama

Reakce:

gaburiatko
739 příspěvků 30.06.09 12:18
marmelada

Sylvie a maju z nej nejaku kyslu, napr. ribezlovu ? Urcite by som skusila, len dzmeov mam od rodicov dost, len ribezlova dosla a nemam co davat do kolacov, kde treba kyslejsie.
Dakujem.

Sylvie
2302 příspěvků 30.06.09 12:42
...

Manžel mi právě říkal, že zkusil do kanclu koupit tuto marmeládu - Maracuju a byla příšerná.

Gaburiatko, mrknu se, ju?

Sylvie
2302 příspěvků 01.07.09 13:33
...

Gaburiatko, rybízovou Sympathicu nemají, Nějaké rybízové marmelády jsem v regálu viděla, ale nebudily důvěru.

Alis
2617 příspěvků 01.07.09 15:46
Sympathica...

… je dobrá ovocná pomazánka, jak píše výrobce. V poměru cena - výkon velmi dobrá. Ale hned vedle těchto pomazánek s větším podílem cukru a menším podílem ovoce stojí marmelády (nebo džemy?) Maribel. Jsou ve skle, hranaté lahvičky podobně jako má Schwartau. Jsou dražší, ale dle mého skvělé. Mají například višňovou, jahodovou, meruňkovou, mou oblíbenou je malinová

Sylvie
2302 příspěvků 02.07.09 11:55
...

Alis, tak je je zkusím. :-)

nudle
137 příspěvků 21.07.09 06:15
nevrle prodavacky

ahoj sylvie, v nemecku u lidla za:,–(ne nenakupuju. pracovni podminky prodavacek tam pripominaji ranny kapitalismus. to neni zamestnavatel, to je otrokar. kazdou chvili je v novinach a plati pokuty. takze si myslim, ze ten pristup k zamestnancum v cesku nebude jiny. to na tema nevrle prodavacky.

anickav
2904 příspěvků 21.07.09 09:29
Nudle,

ja žijem na Slovensku, ale Lidl mi od začiatku nie je sympatický, v podstate ho ignorujem. Napr. tovar v akcii už v začínajúci deň nie je k dostaniu - dve hodiny po otvorení, personál ani tovar sa mi nepáči (jogurt pripomínal vodu bielej farby, múka, soľ, ryža znečistená a pod.). Dokonca ani väčšina zákazníkov. Sporadicky tam iba kupujem sladkosti (lékoricové a gumové cukríky a sušienky) pre manžela. Pátrať po výrobkoch, ktoré by nám odtiaľ vyhovovali, sa mi už nechce.

iva  21.07.09 12:37
Aničko,

já už v Lidlu také kupuji jen několik osvědčených výrobků. Když mi ale dobrý známý doporučí, zkusím i něco nového. Naposled jsme zkusila okurky, které má ráda Alis. Marmelády se u nás nejí, tak tuto určitě nevyzkouším. Tedy aspoň do doby, dokud nezmizí ty stařešiny ze špajzu.

gabi
551 příspěvků 22.07.09 17:04
...

Ak zajdete na nemecke webove stranky a pozriete si testy vyrobkov, ktore ponuka Lidl, zistite, ze niektore Lidlove produkty v kvalite daleko predstihuju vyrobky inych retazcov…Napr. mozzarella z Lidla zvitazila v testoch a porazila aj „prave“ talianske mozzarelly z byvolieho mlieka. Lidl ponuka vyborne syry, bryndzu, sunkovu salamu, viedenske parky, sunky, prosciuta, pecivo, chlieb, activiu, actimely, pribinacika, basmati ryzu, kefirove mlieko, vajcia z podstielkoveho chovu, kvalitne 100% ovocne stavy-vitaz testov spomedzi vsetkych retazcov, pomerne kvalitnu zeleninu, ovocie, cenovo pristupne a pritom kvalitne cervene vina-neporovnatelne napr. s Tescom.....Pod znackou Pilos sa skryvaju vyrobcovia ako napr. Hollandia Karlovy Vary, Rajo Bratislava, Olma Olomouc, Mliekaren Valasske Mezirici, Agrofarma Cerveny Kamen…takze jogurty, tvarohy, bryndza, kefiry a ine mliecne vyrobky su vlastne od nasich spickovych vyrobcov…no skratka, nie je to tam az take „fuj“

Sylvie
2302 příspěvků 17.08.09 06:35
Pro Nudli

Nudle, mysleli jsem si trochu, že ta nevrlost prodavaček v Lidlu bude souviset s chováním zaměstnavatele. Jen jsme si nebyli tak jistí. Teď už k nim budu tolerantnější, když tam budu nakupovat zeleninu a ovoce. V Olomouci a Šternberku se nikde lepší zelenina sehnat nedá. Takže když jdu nakupovat větší nákup, mám naplánovanou trasu. :-) Zelenina a sladkosti (jak píše anickav) jen v Lidlu. Akce - Francouzká, Čínská ajánevímjakáještě mě nevzrušují.

alena45
588 příspěvků 18.08.09 09:32
...

Rajčinový pretlak kupujem len v Lidli. je v skle v peknom poháriku a to mám rada. Poháriky - to je moje ! A tiež hrozienka v čokoláde - jedna z mála cukroviniek čo môžem, keďže nemôžem už skoro žiadne oriešky, a potom kyslé sardinky, tiež majú pekný pohárik s tmavomodrým vrškom, a aj rybie konzervy nie sú zlé a cenovo prístupnejšie ako inde, občas aj zeleninu a ovocie. Ale aj tak najradšej nakupujem v Kauflande.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz