Manioková mouka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.11 18:17
manioková mouka

Manana nebo kdokoliv, znáte nejake specialni recepty z maniokove mouky? Na srazu Manana vychvaloval rozskvareny spek zasypany maniokovou moukou tak, ze jsem si ji musela sehnat! Jeste nevim jak chutna, ale maniok bych mohla jist kazdy den, hlavne ty hranolky z nej! Take misto brambor, jen vareny. A tak me ta mouka zaujala a verim, ze bude stejne vynikajici, jako maniok (juka) .
 http://www.google.cz/images?…

Reklama

Reklama

Reakce:

Manana
1515 příspěvků 29.01.11 23:18
maniok a yucca

Juka není maniok, i když se mu tak někdy říká. Juka je americká agavoidní rostlina Yucca filamentosa nebo Yucca guatemalensis a jiné, maniok neboli kasava (cassava), také yuca, je jihoamerická pryšcovitá rostlina (Euphorbiaceae) Manihot esculenta.
Recepty si najdeš na internetu, je jich tam dost a ty jsi šikovná!

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.11 23:28
he?

tak co ja ve svete, tak dycky to vypadalo stejne kdyz jsem rekla maniok nebo juka ! Odtud me osloveni tehle lahudky. Recepty najdu, to jiste, jen jsem myslela, jestli tu nekdo nema nejaky uz osvedceny, specielne jsem si tajne myslela na tebe ! :-) Ty ses totiz taky sikovnej :-)
Yuccu jako strom znam z NP Joshua tree na jihozapade USA , a na ruznych mistech jihu USA, krasny kdyz kvete !
TAk proc se manioku rika yucca?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz