Maňanovy recepty???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bradicka
163 příspěvků 31.12.04 13:31
Maňanovy recepty???

Milí labužníci, asi mi něco uniklo… Proč jsou všechny Maňanovy recepty vymazány, resp. proč je u ingrediencí a přípravy vždycky jenom usměváček? Díky za osvětlení… A přeju všem pěkného Silvestra!

Reakce:

Jenofefa
1315 příspěvků 31.12.04 13:55
Nevím, jen se domnívám,

že Maňana využil svých autorských práv a když rozvázal diplomatické styky s Labužníkem, nechtěl zde zanechat část svého duševního bohatství. Odvozuji to z toho, že změnit recept nebo udělat do něj zásah může jen jeho autor nebo Pepíček. A Pepíček jako Viktor Čistič maže jen to, co je v rozporu s dobrými mravy, nebo to, o co ho požádá autor (např. jsem žádala o vymazání receptu, který jsem dala na Labužníka, ačkoliv tam v minulosti už obdobný byl a Pepíček mi vyhověl) - ale to vymaže recept jako celek. Tak jen logická úvaha - nic o tom nevím.

kosik
43 příspěvků 31.12.04 14:35
Je to trapné

Je to trapné! Myslím, že by je Pepíček mohl vymazat.

Bradicka
163 příspěvků 31.12.04 21:36
Ach tak,

něčeho podobného jsem se obávala. Jsem teda trochu mimo mísu, nevím, o jaké konflikty šlo, ale různé narážky jsem už potkala… Škoda… Díky za objasnění.

pepicek
1309 příspěvků 03.01.05 10:34
pro Manana

všechny pohrobky tvých receptů jsem odstranil, pokud si přeješ, abych odstranil i tvůj článek, klidně mi to řekni …

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz