Maňánku zlatý!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.10 20:12
Maňánku zlatý!

Přeji ti k tvým zítřejším krásným petasedumdesátinám hodně zdravíčka, nové ledviny a pěkná měkká vytrvalá játra na dalších 90 let (devadesát proto, abych se tu sám nenudil, páč já tu hodlám být do 150) !!!

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 03.05.10 21:55
Maňánku,

v rychlosti se připojuji.
Dnes večer připiju na tvé zdraví v Mexické restauraci v Melbourne.

di
2451 příspěvků 03.05.10 22:04
Taky se připojuju s přáním

Maňano, vše nej nej nej!

svato
1417 příspěvků 03.05.10 22:02
nepoznáme sa,

ale ako človek tiež obľubujúci čipéš papriku, dovoľujem si zablahoželať

blanca.xy
647 příspěvků 03.05.10 23:18
Maňano,

přeji všechno nej…, hlavně pevné zdraví a ať ti stále chutná dobré jídlo

Alis
2617 příspěvků 03.05.10 23:26
Maňáno milý...

jsi jeden z mých prvních učitelů v kuchyni… možná (kdo ví?), kdyby tebe nebylo, dnes bych se tak ráda v kuchyni nemotala. Za to ti dík a nejen za to. Jsem ráda, že jsi, jsem ráda, že jsem tě mohla osobně poznat a o to srdečněji ti přeji všechno to nejlepší, pevné zdraví, radost ze života a stálý úsměv na tváři. Pusu Alis

Jituska02
111 příspěvků 03.05.10 23:40
Další pusu

posílám i já…s přáním všeho nejlepšího, zdraví pevného a spousty krásných chvil na Šumavěnce.

Jitule

zlomax
426 příspěvků 04.05.10 06:10
Tady se to

líbá o sto šest! Tak já se taky připojím s jedním líbancem. Jo a všechno nej do dalších let přeji.

anickav
2904 příspěvků 04.05.10 10:11
Milý Maňánku, Zdeňku,

je mi cťou Ti za nás dvoch popriať k narodeninám dobré zdravie, silu, neustály optimizmus do ďalšieho života!
Anna a Ján

penda
4752 příspěvků 04.05.10 10:39
Maňánku,

přejeme ti s malým šPenďulátkem a s klukama všechno nejlepší! Až se uvidíme, tak těch tvých 75 let řádně zapijeme kofolou!
Opusávám samými štípanými! … Tvůj šPendík

penda
4752 příspěvků 04.05.10 10:43
P.S.

Pokud dobře počítám, za 11 let budeš mít občanku, tak pak se „vožereme!“

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.10 13:55
Maňánku,

už taky stojím v tom velkém houfu gratulantů a přeji hlavně zdravíčko a jen to dobré. Abys nebyl málo olíbán, tak posílám štípanou na obě tváře. Ať je ti na tom našem jihu hezky.
Doufám, že se ještě někdy sejdeme a pak si dáme něčeho dobrého vařeného.

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.10 13:51
Cumbuch :-)

Co bych ti mohla popřát, aby tě to potěšilo?

Tak tedy: přeji ještě dlouhých pár let tak krásný život, jako kdysi v Labná , sice je to už zatraceně dlouho a bylo to o něčem jiném , ale tvůj život od té doby byl a je bohatý na prožitky a zážitky. Ať ti zdraví slouží, ať máš chuť a sílu courat po Šumavě s foťákem v ruce, ať se ti chce stoupnout ke sporáku a uvařit třeba Chilli, ať máš stále dost elánu na všechno, co tě baví, i na to, co tě štve a taky ti přeju, ať se sejdeme a nemusí to být za 750 let , i když to by možná bylo třeba i s Mescalem

Kluci se s gratulací připojují, v sobotu jedeme na jih :-)

Nero
297 příspěvků 04.05.10 15:09
Ty mladíku,

My starci Ti přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví, aby klouby (moc) nebolely a aby sis naplno užíval života ještě dlouho a dlouho. Nero a spol.

Manana
1515 příspěvků 04.05.10 20:44
Moji milí Labužníci!

Já vám všem moc děkuju za vaše krásná přáníčka, i když si je jako mrzutý, nevrlý, protivný, nedůtklivý a opruzující stařec vůbec nezasloužím. Ono taky už není co slavit, že jo, tak proč tolik rozruchu. Já myslel, že to proběhne bez povšimutí a v klidu, ale Mánek si holt musí svojí při:,–(it. Počkej až se mi dostaneš do spárů, ty bonzáku!

Tak jdu na to, to se zas zčadim našrot. Už se, já masošista, těšim na to, jak si budu ten chobot mrskat!

A vy všici si dejte za mě pořádnýho panáka, zvolejte „Uts a uač!“, a vy holky si buďte jisty, že vám každý zvlášť posílám pěknou uslintanou a fousavou z každý strany jednu.

Váš Mañána.

noskovice
1322 příspěvků 04.05.10 21:13
Maňánku,

i my přejeme všechno nejlepší. Podrobnosti až soukromě, bez svědků. Už se na tebe těšíme.
Pa, Soňa.

Alice_G
505 příspěvků 04.05.10 22:29
Milý pohádkový dědku,

raději píšu gratulace soukromně, ale výjimečně se překonám: přeju ti (a sobě a ostatním), ať ti radost ze života, která z tebe čiší, vydrží hodně dlouho.
 AG

gmp
1603 příspěvků 06.05.10 13:53
Ještě já

Ctn kmete, aby to nevypadalo, že na tebe … nedbám (si se lek, že nenapíšu „nedbám“) tak ještě jednou stejné přání jak to z pívováru neRudná tChýně. A pusu nechci, voslintali bysme si fousy. Miloš

pekarka
410 příspěvků 06.05.10 20:23
všechno nejlepší

Byť pozdě, ale přeci. Přeji hodně štěstí i zdraví a spoustu životního optimismu

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz