Makro - zkažené maso a neuznaná reklamace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AlaAl
1 příspěvek 20.06.12 14:18
Makro - zkažené maso a neuznaná reklamace

Chtěla bych tímto varovat všechny před nákupem masa v Makru, které se často chlubí čerstvostí a kvalitou. Asi před 2 týdny (tj. začátkem června) jsem si tam koupila brazilský vysoký roštěnec, zavakuované chlazené maso, které má být vyzrálé a s dlouhou trvanlivostí (v tomto případě do půlky srpna). Bylo ho přes 2 kila a zaplatila jsem za něj kolem 1.000,– Kč. Obal byl neporušený a uchovávala jsem ho v „nulové“ zóně lednice, tedy v určené teplotě do 2 stupňů. Předevčírem jsem ho rozbalila a zjistila, že maso je zkažené. Dnes ráno jsem se ho pokusila reklamovat a reklamace mi nebyla uznána s odůvodněním, že maso smím reklamovat jen do 24 hodin od nákupu. Bez ohledu na to, že je zavakuované a má deklarovanou trvanlivost ještě 2 měsíce. Prý jsem ho měla hned po nákupu rozbalit (a porušit tak obal, který má zaručit jeho trvanlivost) za účelem, abych zjistila, jestli mi ho neprodali zkažené. No já tak příště rozhodně postupovat nebudu, protože v Makru už si nic nekoupím, a chtěla bych tímto varovat i všechny ostatní. Mě Makro prodalo zkažené maso a obralo mě o tisícovku, víckrát tuto drahou loterii zkoušet nehodlám.

Reklama

Reklama

Reakce:

gmp
1603 příspěvků 20.06.12 21:44
-

Ach jo, reklamční řád sis přečetla? Zápis o reklamaci máš? Pokud ano seber se a jeď 1. na hygienu, 2. na Čojku. Pokud nemáš v ruce nic, tak mi snad příště tu tisícovku pošli, propiju ji na Tvoje zdraví a tudíž z toho budeš něco mít. :zed:

Ctyrkar
2 příspěvky 01.03.14 15:28
Stalo se mi totéž u stejného masa

Včera jsem si přivezl z Makra téměř dvoukilový kus argentinské chlazené roštěné - po rozbalení jsem zjistil, že právě „nevoní“. Rychle jsem to naložil do koření a oleje a nechal přes noc. Ráno jsem zjistil, že to bude nepoživatelné. Makro jsem kontaktoval, protože bydlím zhruba 40 km od prodejny, nechce se mi tam hned jezdit, počkám si, zda se mi ozvou s návrhem řešení. Pokud se neozvou, hodlám celou věc pořádně rozmáznout…

Dadooa
268 příspěvků 01.03.14 16:45

@Ctyrkar Hmm..zajimavé.. proste ten smrad nesel uz korenim zamaskovat a tak se bude reklamovat. Kdyby to smrdelo jen o trosku min, normalne bys jim to dal sezrat.. kdo by s tim taky jezdil takovou dalku.. :zed:

Ctyrkar
2 příspěvky 01.03.14 16:54

Nemám žádnou hospodu, koupil jsem to pro rodinu! To maso zpočátku prostě jen nevonělo úplně čerstvě, nemám s tím argentinským masem takové zkušenosti, tak jsem si řekl, že by to mohlo být prostě jen aromatičtější. Pořádně jsem to vypral, naložil a čekal, co to udělá. Ráno to už ale smrdělo pořádně, tak jsem měl jasno. Myslím si, že takhle rejpat je docela zbytečný. Těšili jsme se na dobrej nedělní oběd, ale asi budou jen hranolky s kečupem… :?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz