Májová mláďátka v r. 2013

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tlustá bába
1211 příspěvků 05.05.13 12:27
Májová mláďátka v r. 2013

Podle mých kusých a zde vyčtených informací by měli mít v těchto dnech narozeniny
Alis a Manana.
Oběma přeji ukázkově dobrou chuť na ještě dlouhá léta!
Ostatním májovým zrozencům, kteří nechtějí přiznat barvu, přeji totéž.
Všem hodně zdraví, inspirace, dobrých surovin, spokojených konzumentů jejich labužnických „výkonů“, štěstí a spokojenosti! :kytka: :kytka: :kytka:

Reakce:
Alis
2617 příspěvků 05.05.13 16:16

Jsi zlatá, stříbrná a krásně prýštivá, jestli někdo ještě pochopí význam slova :-)

Tebe by měli majitelé webu platit, kdyby měli tu smutně ztracenou noblesu :-)
Nebýt TLUSTÉ BÁBY S BLBÝM TLOUSTOBABOUIDNÍM NICKEM je tu pusto a prázdno :-(

Prosím admimy, smažte můj příspěvek jen po odstavcích, poděkování nechte, Tlustá Bába si to zaslouží a jí jí moc děkuji :-)

Alis

tlustá bába
1211 příspěvků 05.05.13 16:21

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mé okolí tomu říká, že jsem mešuge!
Tato zpráva obsahuje varování, tak to nemažte, aby někdo neřekl, že nevěděl s čím má co do činění!
Alis - hurááááá! Sláááva!!!

Alis
2617 příspěvků 05.05.13 16:23

Jsi nádherný mešuge!!! A nejnádhernější na tom je, že o tom nevíš :-) :-) :-)

tlustá bába
1211 příspěvků 05.05.13 16:24

Kdybych nebyla Tlustá bába, chtěla bych být Tlustá kachna! U mě si nevybereš! :lol: :lol:

tlustá bába
1211 příspěvků 05.05.13 16:48

Vím, spálila jsem plech škvarkových placek. :lol: :lol: :lol:

Alis
2617 příspěvků 05.05.13 19:05

A koukni na příspěvek Aničkyv: jsi tlstá bábuška a to je krása.
Pořád tvrdím, že slováci majú hociaká slova krajšia :-)

tlustá bába
1211 příspěvků 05.05.13 19:40

Tlstá bábuška je možná roztomilá, ale v mém případě je to krajně nepřesné pojmenování a necítím se v něm. :lol: Roztomilá, to tak!
Fakt s tím máte všichni takový problém? Klidně se přejmenuju. Kromě Tlusté kachny nabízím ještě Blbou kachnu. Ta by se mi líbila taky!
Jé, dostala jsem od Alasky úžasnej e-mail, ale nevím, jak to sem dostat! To je škoda! Smála jsem se celé dopoledne, tuhle radost bych sdílela ráda!
Vzpomínám na nějaké pěkné slovenské slovo, ale pouštím si do toho Ninu Hagen z r. 1985, tak jsem z toho trochu Russian Reggae! :mavam:

Eja
3837 příspěvků 05.05.13 19:47

Oslavencům :kytka: :kytka: :hug:

Můj oslavenec odešel v 10 dopoledne na poštu :think: a v 6 večer se divil, že má 28 nepřijatých hovorů :cert: jsme si ty jeho narozky fakt užili :zed: aspoň že ta osmiměsíční holka z toho ještě nemá pojem…že si potřeboval něco vyřešit :zed:

Eja
3837 příspěvků 05.05.13 19:49
@tlustá bába píše:
Tlstá bábuška je možná roztomilá, ale v mém případě je to krajně nepřesné pojmenování a necítím se v něm. :lol: Roztomilá, to tak!
Fakt s tím máte všichni takový problém? Klidně se přejmenuju. Kromě Tlusté kachny nabízím ještě Blbou kachnu. Ta by se mi líbila taky!
Jé, dostala jsem od Alasky úžasnej e-mail, ale nevím, jak to sem dostat! To je škoda! Smála jsem se celé dopoledne, tuhle radost bych sdílela ráda!
Vzpomínám na nějaké pěkné slovenské slovo, ale pouštím si do toho Ninu Hagen z r. 1985, tak jsem z toho trochu Russian Reggae! :mavam:

Mohla bych si prosím rezervovat blbou husu??? :mrgreen: :P

tlustá bába
1211 příspěvků 05.05.13 19:57

Blbá husa!!! Nebuď labuť, nech ho o hladu, nebo mu udělej nějakou příšernou zdravou hrůzu, třeba Miloškovu mixovanou červenou řepu zaživa. Bude mít tak rychlý návraty, že se nestačíš divit! :mavam:

Eja
3837 příspěvků 05.05.13 19:59

No, naštěstí bydli mladí asi kilometr daleko, počítám, že dostal velkou čočku :think:

tlustá bába
1211 příspěvků 05.05.13 20:07

Aha, tak on to je Tvůj oslavenec, ale není Tvůj oslavenec.
Ještě, že jsem nenapsala tu další radu! :lol:

Eja
3837 příspěvků 05.05.13 20:17

Hihi, to bych porodila v 55 :roll:
Ale rada by mne zajímala :mavam: člověk nikdy neví…

tlustá bába
1211 příspěvků 05.05.13 20:28

Co není, může bejt!
Dneska jsem nějak v citacích z filmů - tahle citace je z Anděla s ďáblem v těle, mám ten dojem, tenhle film zas tak nežeru a zní: „Holky, nezalehnem!“ Což je také forma protestu. No, ne?
Jiný způsob volila jedna dáma, když zjistila přílišnou aktivitu manžela v cizích zahradách, postarala se mu a takové množství „domácí práce“, že byl rád, že nemusí vytáhnout paty ze svého pokoje. Ta chladnokrevnost je obdivuhodná. :lol:

Eja
3837 příspěvků 05.05.13 20:31

No, tipla bych dnešní večer jako kombinaci obého :mrgreen: :mrgreen: :mavam:

tlustá bába
1211 příspěvků 05.05.13 20:39

Ať nesplete pořadí! Začít domácí prací, to by se pak ta první rada minula účinkem! :lol: :lol: :lol:
To jsme se dostali daleko, tohle byla původně Alisina slavobrána.
Tak doufám, že se alespoň dobře baví! :mavam:

Zuzka1973
2272 příspěvků 06.05.13 11:11

Dodatečně se taky připojuji ke gratulaci :kytka:
a dovoluji si poslat virtuálně pár narcisek, z mojí zahrádky…

anickav
2904 příspěvků 06.05.13 14:07
Tlustá bába!

Keď sa u nás objavila prvá pidikobylka, začala mi hovoriť „babinka“. Čo ti poviem? Je to úžasné oslovenie. Druhá - ruská bábuška - leží v zemi 8.000 km od nás na južnej Sibíri. Vychovala úžasného syna, človeka, akým sa hovorí, že sú soľou Zeme. Dokáže meniť aj názory iných ľudí.
Pa. :mavam:

Eja
3837 příspěvků 06.05.13 17:24

Nastala varianta 3 - odchod k mamince, resp. vyexpedování s baťůžkem :twisted: Vůbec se jí nedivím, ale zase jí ho zapakuju zpátky :mrgreen:

Eja
3837 příspěvků 06.05.13 17:25

Aby v tom neměl prcek binec, tak „babika Eva“. :mavam:

tlustá bába
1211 příspěvků 06.05.13 19:47

Ejo, trochu ho pomuč. Káravé mateřské slovo je peklo! :lol:

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz