Majolka bez vajíček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fany
69 příspěvků 23.03.04 14:12
Majolka bez vajíček

Do mixeru olej a mléko v poměru 2:1 přidat lžičku hořčice, špetku soli a cukru a všechno řádně promixovat Je to regulerní a dobrá majonéza, ale když potřebujete přidělat musíte vždy dodržet poměr mléka a oleje.

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 23.03.04 18:06
Fany,

díky za návod na zdravou majonézu. Připomíná mi to dobu, kdy jsem měla cosi společného s výrobky firmy B-NATUR spol.s.r.o. z Klobouk u Brna. V jejich nabídce je i Majomix - bezcholesterová majonéza v prášku.

Tasma
415 příspěvků 23.12.06 17:35
Nemůžu si pomoci

hned jak jsem viděla nově vložený recept od HelenyL , hned jsem věděla, že jsem ho zde již viděla, jednou i vytiskla a že byl od člověka,na kterého často vzpomínám. Byl to právě Fany.Už se nikdy nedozví, jak často myšlenka spíše vzpomínka úplně cizího člověka je směřována právě k jeho osobě. Je to zvláštní, ale nikdy jsme si nenapsali jediné slovo a ten človíček ani nevěděl že existuji a přesto ve mě cosi zanechal. Když jsem se seznamovala s Labužníkem,pro­čítala jsem deníčky všech přítomných a ten jeho mě nějakým způsobem oslovil, udělal radost a měla jsem dobrý pocit a myslela si , že to musí být moc fajn člověk, který má rád život, zvířata, vše hezké a milé kolem sebe a umí se radovat z maličkostí. A jednoho rána se zde objevila šokující zpráva, že již nežije.Nevím, čím se to stalo, ale často si při návštěvě Labužníka na Fanyho vzpomenu a moc mě mrzí, že tu již není a nemohu si již den přiklášlovat jeho příjemnýma příspěvkama a vlastně jsem se s ním nestihla ani seznámit.
Možná se na mě budete zlobit, že Vám při tak svátečních dnech píšu o takové smutné události, ale myslím, že právě v tyto chvilky bychom neměli zapomínat na všechny, kteří nám v životě přinesli trochu radosti...... a Fany , i když jen velice krátce a nevědomky mi ji přinesl.........

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz