Maďarské paprikové pasty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

padelka
3 příspěvky 13.11.05 23:05
Maďarské paprikové pasty

Gulyás podle buntera je skvělý, ale já nedám dopustit na gulášovou pastu a erös pista z maďarských paprik…mletá paprika prostě neudělá tolik chuti jako ty pasty
 http://www.labuznik.com/forum_posts.php?…

Reklama

Reklama

Reakce:

Jenofefa
1315 příspěvků 13.11.05 23:36
Díky, díky, díky...

Tyhle pasty používám už leta, ale v poslední době vymizely z obchodu. Už dlouho po nich pátrám. Děkuji.

Jenofefa
1315 příspěvků 13.11.05 23:36
Díky, díky, díky...

Tyhle pasty používám už leta, ale v poslední době vymizely z obchodu. Už dlouho po nich pátrám. Děkuji.

esmeralda
4813 příspěvků 14.11.05 06:37
Maďarské paprikové pasty - Jenofefo,

jestli to není tím, že je všechny odvezli do Austrálie. Ha ha.
Taky je používám. Jsou moc dobré.

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.05 11:18
Maďarské paprikové pasty

Díky, objednávku mám již vyřízenou. Tak jako Jenofefa jsem ji dlouho postrádala. bedla

DanaJ
1136 příspěvků 14.11.05 14:50
Přiznávám...

…mě jídlo s pastou nechutná. Jednou jsem to koupila (nebylo to v akci či ve slevě, prostě jsem to koupila, protože jsem si myslela, že jídlo bude lepší) a dala do jídla a přijde mi, že to pak má úplně jinou chuť, která mi nejede. Asi to dělaj ty stabilizátory, konzervanty, glutamany a aromata a já nevím co ještě „umělýho“ tam je navíc. Radši tam nakrájím pár čerstvých čilipapriček a přijde mi, že je to lepší.
PS: Osobně velmi nereda používám polotovary. Když to jde ukuchtit doma, tak si to radši nachystám a přijde mi to pak chutnější. A mám z toho i větší radost. Třeba plnotučnou hořčici si nekuchtím.
Gulášek od buntra je gulášek MŇAMÓZNÍ. Můj chlapák se pak olizuje až za ušima. Radši si se všim dám víc práce. Mi někdy ty dochucovadla přijdou, jako když to jídlo je jak ze závodky a nebo z hospody. A to já nechcu.

bramborak
2 příspěvky 14.11.05 16:43
Priznavam

ze jsem se taky v dobach davnych varoval polotovaru s ohledem na obsah pridanych latek,jenze postupem casu zjistuji, ze chce-li vyrobce neco dorucit na nas stul v pozivatelnem stavu a podle hygienika-proste jina cesta nevede.. Apropo se vsim si nelze dat „vic prace“ a v takove horcici je vyskyt konzervacnich latek podstatne vyssi nez v moji oblibene piros arany s pritaminovou paprickou.. dopatral jsem, objednal jsem a jdu se tesit[

DanaJ
1136 příspěvků 14.11.05 17:12
Polotovary mě neodrazují,

ale když to jde doma a chce se, tak to holt nekupuji. Chutná mi to víc ode mne a od mamy a od maminky přítele než „z pytlíku“- to jsem přehnala. Nechci na nic poukazovat, jen mi to prostě chutná víc, když se to udělá doma.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz