Má moucha smysl pro humor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gmp
1603 příspěvků 28.07.12 08:04
Má moucha smysl pro humor?

Už jste stáli na žebříku v třímetrové výšce - v jedné ruce štětec v druhé kýbl s barvou - a po zádech - mezi lopatkami se vám promenáduje moucha! Je volný den, můžete si přispat - kolem páté hodiny se ozve temné bzučení… pak vám cosi začne lézt po vystrčené kočetině, zakryjete končetinu, vleze vám to na nos…
Myslíte, že je to jen náhoda? Opravdu si myslíte, že je to jen tupý hmyz? Já mám pocit, že se úžasně baví.
Postavte se kdekoliv s plácačkou na mouchy - ani koutkem oka ty mrchy nezahlédnete. Nebo se Vám komukoliv stalo, že jste byli vzbuzeni v pracovní den mouchou?
Jsou to mrchy a maj z nás srandu, nebo je tu ještě jiný názor, jiná zkušenost?

Reklama

Reklama

Reakce:

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.12 23:41
Jsou to bestie,

Dobře vědí co dělají, protože jinak to není možný. Doháněj mně k šílenství tak že už pokřikuju - Já musím bejt mrtvej! To je jediný vysvětlení. Svině škaredý, Bohu nemilý a mně taky. :cert:

svato
1417 příspěvků 30.07.12 23:23

Spomínam si, že pri splavovaní Hronu, akonáhle prišli pereje a človek musel pádlovať odušu, vyleteli ovady, dovtedy ľstivo ukryté medzi batožinou :cert:

ChefBronia
57 příspěvků 14.08.12 05:17

Ano mají. Potvrdilo se mi to tento tyden(weekend) u známých. Foukalo tak, ze to odnášelo plachetnice, ale ty svine svinute muši to ani nepohlo z me nohy/ruky/nosu/hla­vy - doplň jakoukoliv čast tela nezakrytou teflonem nebo osinkocemento­vou deskou

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz