Los

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

californie
27 příspěvků 04.11.05 07:16
los

Ahoj kuchtici, potrebuji poradit co delat s LOSEM, mam ho plny mrazak v ruznych variantach, at uz mlete maso nebo steak.
Zkousela jsem to uz jako zverinovy gulas s primesi hoveziho a veproveho, ale je tam citit ta sladkost toho losa.
taky jestli by na to treba nebyla dobra sipkova omacka
poradte please

Reklama

Reklama

Reakce:

marmelada
1643 příspěvků 04.11.05 11:03
Los

Tak s losem opravdu zkušenost nemám a nemám ani představu, jak moc sladký je a jaké je konzistence (jako hovězí?), ale možná, že by stálo za to kouknout na recepty na králíka, kde se taky sráží sladkost masa. Takže možná svíčková nebo něco dalšího podle vyhledávače.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.05 13:06
los

Koňské maso je také naslédlé, třeba by šlo tohle: http://www.labuznik.com/recipe.php?…

karda
72 příspěvků 04.11.05 15:58
...

Navazuji na maneka - nejlepší španělští ptáčci jsou z koňského masa, tudíž udělat losa á la španělského ptáčka, pozvat sousedy a sklízet obdiv

californie
27 příspěvků 05.11.05 06:39
dekuji

dekuji za odpovedi, Maso Losa je podobne hovezimu ale ma jemnejsi strukturu a je velmi tmave. Neni az tak sladke, ale je citit nasladle.
Uvazuji udelat ted z nej svickovou a pro jistotu pozvu zname, uvidime co to s nami udela.

californie
27 příspěvků 24.11.05 07:13
svickova

tak mladezi svickova dopadla skvele a s velkym obdivem, tento vikend jdu na ptacky

babi
6360 příspěvků 24.11.05 13:47
...

Ahoj californie, možná sis nevšimla, ale napsala jsem pro Tebe dva recepty ZDE a také ZDE
Za mých asi 40 let života v Kanadě jsem měla možnost losa mnohokrát připravit

Zuzu
116 příspěvků 24.11.05 16:01
Babi,

já padám…:-))) Existuje něco, co jsi ještě nevařila?…mnohokrát připravovaný los, to mi zní jak zpráva z jiné planety:-) Máš můj obdiv.

babi
6360 příspěvků 24.11.05 17:22
Zuzu...

V Kanadě se divoká zvěř nesmí prodávat v obchodech, jenom co člověk dostane od loveckých kamarádů. Já měla to štěstí, že jsem takové měla mezi kolegy Zajisté některá zvěř se pěstuje na farmách, ale divoká je divoká

californie
27 příspěvků 24.11.05 20:43
konecne

konecne jsem narazila na nekoho kdo se mnou sdili toto vareni, dekuji moc za recepty a doufam, ze se nevidime naposled muzeme si vymenit e-mail nebo ICQ#?
have happy thanksgiving

babi
6360 příspěvků 25.11.05 11:58
...

calofornie, napiš mně do mojí pošty v ¨Můj Labužník¨, OK ? Zatím s pozdravem,

babi

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz