LOKET - zámecká restaurace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 8.11.04 08:11
LOKET - zámecká restaurace

Byli jsme o víkendu na zámku Loket. Kromě krásného hradu a skvělé zajímavé prohlídky máme i příjemný labužnický zážitek. Jeli jsme tam s přáteli ze zahraniči, kteří rádi koštují české dobroty s ze svíčkové byly nadšeni, stejně jako z kachničky s bramborovým knedlíkem. Paštika jako předkrm byla údajně vynikající, chřestová polévka lahodná (má vlastní zkušenost), pivo chladné a osvěžující a bílé svařené víno (vlastní zkušenost) akorátně kořeněné. Pro nás (nejedlíky masa) je výběr z menu také dobrý a zvolené žampionové soté skutečně kulinářským zážitkem.

Opavdu, můžu jen doporučit… Máte někdo podobné zkušenosti z Lokte?

Reakce:
Kari
545 příspěvků 8.11.04 15:40
LOKET

Luci, to je škoda, že jsem to nevěděla dříve. V květnu jsme tudy jeli Ohři a v Lokti jsme zrovna měli zastávku na prohlídku hradu a marně jsme hledali restauraci, kde bychom se mohli najíst. Je pravda, že po pár dnech při sjíždění řeky, kdy domovem je přes den kanoe a v noci stan v přírodě nadivoko, jsme vypadali jako cikáňata, takže by nás tam asi ani nechtěli.

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 8.11.04 23:16
Kari,

když jsme jeli Ohři (před 2 lety) taky jsem si téhle restaurace nevšimla. Ale myslím, že i tak, jak vypadá každý správný statisticky průměrný vodák, i tak by nás tam přijali a dobroty nám uvařili. Celkem bych předpokládala, že v létě tam bude i zahrádka a to je teprve … labůžo…

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz