Listování příspěvky v deníčcích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pepicek
1309 příspěvků 18.04.09 01:44
Listování příspěvky v deníčcích

Tohle tu taky dlouho chybělo a určitě na to vladka minimálně před čtyřmi lety upozornila :)) Takže nyní máte v Můj Labužník možnost listovat dozpátku v nadpisech všech deníčků. Je to napsané v Ajaxu, takže se neobnovuje celá stránka, jen ten výpis nadpisů, znamená to rovněž, že Vám nebude klasicky fungovat tlačítko Zpět v prohlížeči - listování se nezapisuje do historie prohlížeče. Ale to je jen o zvyk ;)

Reakce:

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.09 06:20
Listování ...

pepíčku díky, a nejen za toto. Při přihlášení v pravé části mě okamžitě padlo do oka - Nemáte nové zprávy. Super.
Nevím zda zpráva dorazila, ale docela jsem se u toho přihlašování zapotila. Díky za všechno.

penda
4752 příspěvků 18.04.09 20:14
...

penda
4752 příspěvků 18.04.09 20:32
pepíčku,

ještě by to chtělo listování v jednotlivých složkách deníčků, omlouvám se za aktualizace starších příspěvků v deníčku, nedočetla jsem zprávu od Tebe do konce a pochopila jsem ji po svém, takže jsem začala přehazovat články ze dvou složek do jedné - a ouha, listování nefunguje, čili ve složce je možno číst pouze 10 příspěvků, pokud mají krátkou předmluvu, jestliže je předmluva nějakého toho příspěvku delší, vleze se do „čitelné“ složky příspěvků < 10.

pepicek
1309 příspěvků 18.04.09 23:56
vladko

vidíš, toho jsem si ani nevšimnul. Limit na stránku kapitoly v deníčku byl zvýšen na 99 příspevků

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.09 08:20
Čauky Pepíčku!

Fajn změny, ale je tu malá chybka: nejen že nejde, jak píšeš, klasické tlačítko „ZPĚT“ v prohlížeči, ale nefunguje ani listování zpět na novější příspěvky pomocí tlačítka „NOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY“.

penda
4752 příspěvků 19.04.09 08:28
pepíčku,

díky :)

pepicek
1309 příspěvků 19.04.09 10:06
manku

díky za upozornění, chybička byla opravena, už to listuje tam i zpět

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz