Likvidace časopisů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 19.02.07 11:52
Likvidace časopisů

Dnes jsem zlikvidovala časopisy Ano, zhruba za 4 roky. Protože jsem z nich vytrhala stránky s recepty, s Vaším dovolením, je sem začnu vpisovat, protože ta halda vytrhaných papírů je děsná a navíc, už ji ani nemám kam dát. ;o) Takže počítejte s tím, že budu možná trochu aktivnější, čím dřív je sem přenesu, tím dřív mi zmizí bordel u počítače. ;o)) Děkuji.

Reklama

Reklama

Reakce:

marmelada
1643 příspěvků 19.02.07 12:46
Vlaďko

Recepty z Ano neznám, takže se určitě můžu těšit na novinky.
Je pravda, že při tom počtu receptů, co tady je, se novinky pro vložení hledají těžko, ale opravdu bývám občas překvapena. Nehledě na to, že vždy nemám sílu prohledávat recepty, tak jsou čerstvě vložené recepty dobrou inspirací. Tak díky předem a hodně sil!

Labužník housenka02
609 příspěvků 19.02.07 22:00
hihi...

… podobný úmysl mám už asi dva roky, taky mám spoustu vytrhaných receptů pro změnu z Vlasty a taky ty sešitové časopisy co kdysi vycházely… jen pro nedostatek času jsem je přesunula od PC do lavice… kdybych měla tolik času jako Vladka tak to asi udělám taky, ale takhle to bude trvat podstatně déle…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz