Letos pečení asi nebude ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník paraplicko03
359 příspěvků 14.11.08 09:52
Letos pečení asi nebude ...

já vždycky peču až v prosinci (v první půlce), aby to na Vánoce bylo tak akorát. Ale letos nás právě v té inkriminované době čekají zcela jiné (mateřské) starosti, takže si to i 3letá dcera letos musí odpustit , nebude na to čas. Jen se budu snažit ještě udělat ke konci listopadu perníky - dáváme je na stromeček místo klasických ozdob. Stejně to cukroví pak jíme až do února a nikdo na to už nemá chuť

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník paraplicko03
359 příspěvků 14.11.08 09:55
jeeee ... chyba

toto patřilo pod diskuzi … Už pečete ?

Tak jako bych nic nezaložila jo ? … nějak mi to nemyslí

mrtvola
1394 příspěvků 14.11.08 13:02
no, pokud bude miminko

pěkně vypečené, tak je to vlastně to nejlepší, co vás mohlo na vánoce potkat. Gratulovat předem se nemá, tak jenom přání - hodně štěstí!

Labužník Rachel02
234 příspěvků 14.11.08 16:43
Paraplíčko...

Moc dobře ti rozumím. Mé mateřské starosti jsou sice o třičtvrtě roku starší, než ty, které Tě čekají a navíc mám zatím jen jedny, ale představu hory napečeného cukroví jsem vypustila z hlavy už předem Takže se mi manželovo neustálé prohlašování, že vánoce nemá rád, docela hodí do mlejna

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.08 19:44
...

zase si budete moci dát pod stromeček do jesliček jezulátko
Je to určitě lepší, než moje první vánoce v manželství. Dcera se narodila 21.12. a tehdy se nekompromisně pouštělo z porodnice až po 5 dnech

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz