Letěl kolem nás čáp

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.09 11:29
Letěl kolem nás čáp

a zvěstoval mi, že před chvílí nesl Tadeáše 2.10 kg a Matyáše 2.50 kg, že jsou to kluci jako buci zřejmě po dědečkovi.
Miloši, ty dědku jeden, gratuluji. Konečně ses dočkal! Teď jen jez hodně špenátu, abys měl silná kolena a mohl vnoučky pořádně pohoupat.

Reklama

Reklama

Reakce:

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.09 11:32
zase zlobí smajlíci

měl tam být

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.09 11:33
potvory smajlové

ještě jednou

noskovice
1323 příspěvků 31.08.09 11:36
Ivco,

byla jsem rychlejsi, i kdyz to mam daleko!

gmp
1603 příspěvků 31.08.09 11:44
...

oznamuji, láskám Vašim, že 31,08,2009 jsem se stal dědečkem a to dvojnásobným Tadeáš 2,100 a 44 cm, Matyáš 2,500 a 46 cm Miloš

anickav
2904 příspěvků 31.08.09 11:44
Dedkovi Miloškovi

gratulujem, tak isto mladej babke, mladej maminke želám veľa zdravia a síl do nastávajúceho krásneho obdobia a samozrejme, aj novopečenému tatínkovi…
 A+1

mrtvola
1394 příspěvků 31.08.09 13:11
Milošku,

ať Ti ty dva rostou jako z vody, aby už byli ve věku, kdy potěší srdce pořádného dědečka. Ať moc neřvou a chovají se slušně, aby nezdevastovali mámu ani tátu, ať jsou zdraví, spokojení a ať jsou to rošťáci k pohledání.
Gratulace nejen To bě, ale i mamince, tatínkovi, všem babičkám i dědům.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.09 13:17
Soňo,

bodejť bys nebyla rychlejší. V kuchyni jsem dělala halušky podle anickav a čáp ťuká na okno, že jsem si málem ustrouhla prsty. A byl tou váhou kluků tak uondaný, že si chtěl chvilku odpočinout. A že se Milošovi vnoučci povedli, že? Je vidět, že i jejich maminka má ten slovanský kořínek jako Miloš.
Milošku, gratuluji samozřejmě i mamince a tatínkovi kluků. Ale nosit takové valibuky, to musela být fuška.

Alice_G
505 příspěvků 31.08.09 14:15
Milošku,

že ses ale dcérky nahledal… Bonznu, že jsem ji nechala - instruována miloškem - hledat po porodních sálech na Bulovce. Až na nátlak musel nastávající dědeček připustit, že se jedná o Motol. To ho tak ovanula čapí křídla … Blahopřeju ze srdce tobě i celé rodině (ale bonznout jsem tě musela).

sivakova
489 příspěvků 31.08.09 16:00
Milošku,

gratuluji k dvojnásobnému dědečkovství. Až kloučkové povyrostou to bude rodeo, babička si bude zacpávat uši a hlavu bude mít v ručníku. To by jsi se Milošku také měl naučit plést pomlázky, Velikonoce tady budou coby dup a ty s kluky určitě budeš chodit po koledě. Přeji Ti vše nejlepší, plnými doušky si to dědečkovství užívej.Zdraví Libuše.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.09 19:03
Tak tě, milé skorodvojče,

vítám mezi kmety šedivé. Ovšem nic si z toho nedělej, protože šediny tě udělají důstojnějším, moudřejším a budeš moci tu chásku nevycválanou buzerovat daleko uvážlivěji a snad tě i někdy budou brát vážně!

Tož tedy, co všem popřát… Vnoučatům určitě hodně zdraví a hodnou maminku, přiměřeně benevolentního tatínka, štědrého dědečka a láskyplnou babičku. No a přímo tobě? Tobě jen jedno: UPŘÍMNOU SOUSTRAST DO DALŠÍHO ŽIVOTA!!!

Jituska02
111 příspěvků 01.09.09 00:02
Miloši,

gratulujeme k nádherným přírůstkům, dědoušku

čekatelé na vnoučátka Jitule+Míša

muso
118 příspěvků 01.09.09 10:53
Tak to je nádhera

Tak Ti posílám veliké gratulace, dočkal jsi se konečně od dcerušky krásného dárečku. A aby jsi si užil, hned dva, no není to nádhera?

Labužník jandule02
1089 příspěvků 01.09.09 14:11
Dědečkům

zdar! Závidím Tvé dceři i klukům, určitě budeš naprosto dokonalý „rozmazlovací a hlídací“ dědeček. Navíc mít dědečka, který umí vařit, no… nechť si Tě všichni váží.

Alis
2617 příspěvků 01.09.09 20:25
Někteří rozdělí váhu do dvou broučků...,

já před necelými osmnácti lety přivedla na svět jednoho stejně těžkého chlapíka :-)

Milošku, velikou pusu tobě na tvář, chlapečkům na patičku a křížek na čelo… všem

Alis

svato
1417 příspěvků 07.09.09 13:18
gratulujem

nech sa Vám všetkým darí

Alis
2617 příspěvků 30.08.10 13:59
Je to možné...

…že už je to rok?
Kluci, věřím, že se vám na světě líbilo, líbí a bude líbit i dál
Nejmladším labužníkům všechno to nej…

A.

blamamka
292 příspěvků 30.08.10 17:24
Gratulace

I já přeji chlapečkúm všechno nejlepší, hodně zdraví a v životě jen samé štěstí.

"":http://www.obrazkyanimace.com" title="Obrazky na profil Klikněte zde pro nejlepší obrázky, animace a glitter pro Lidé.cz

Vali
1326 příspěvků 31.08.10 01:30
...velká gratulace...

…pro dědouška Miloška…chlapečkům ať rostou do krásy a síly a dědečkovi hodně radostí s vnoučky…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz