Lemon Café, Šlikova 27, Praha 6 - Břevnov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
oldsoft
682 příspěvků 11.08.06 21:32
Lemon Café, Šlikova 27, Praha 6 - Břevnov

Skvělá kavárna, krásný interiér, příjemná obsluha, dá se platit kartou, navíc to mám z bytečku cca 200 metrů. Z kuchyně mám vyzkoušeny palačinky se vším možným - posledně jsem měl něco na tento způsob ; osvědčila se též čerstvá česneková bageta. Točené pivo Stella a hlavně spousta kořalek
Internetová stránka Lemon Café .

Reakce:
bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.06 19:51
Břevnov? oldsoft....

to je jak už tam není to nádraží?…nebo si to pletu…díky

oldsoft
682 příspěvků 12.08.06 21:24
...

No nevím, nejbližší nádraží je Praha - Dejvice. Lze se mrknout na seznamu na leteckou mapu

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.06 21:28
Díky, podívám se,

jen to již je léta, kdy jsem z některého tohoto nádraží odjížděla do Orlických hor a pak jsem se dočetla, že ho zbourali…tak tam bych možná trefila…že bychom Tě s manželem pozvali na panáka…

oldsoft
682 příspěvků 12.08.06 23:26
...

To je dost hazardní nápad, já jak přičuchnu k panáku, tak jsem k nezastavení a mívám ukecanou Ale umím se i opanovat (někdy)…

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.06 10:27
Dobrá...

až pojedeme opět do Phy…dáme vědět…zavzpomínáme na lo---ce

Jenofefa
1315 příspěvků 13.08.06 16:12
Zrušené nádraží v Praze

Bedlo, pokud vím, tak před 21 lety bylo zbouráno nádraží Těšnov , které bývalo v centru Prahy, nedaleko obchodního domu Bílá Labuť. Jinak přestalo fungovat nádraží Praha - Bubny v Holešovicích. To ale nebylo dosud zbouráno, ale chystá se tam výstavba administrativního a obchodního centra. Čili je to asi jinde než zmíněný podnik.

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.06 20:04
Jenofefo....

díky moc…jak ten čas letí. Budu si muset osvěžit paměť a podívat se do map Phy…mám tu i ty dost staré, a pak i výborné jsou www. beta.mapy.cz - ještě jednou díky.

oldsoft
682 příspěvků 01.05.11 15:37
Konec

Jistou dobu byl podnik zavřený, pak to převzal jiný majitel a teď je to definitivně v háji, prostor je nabízen k pronájmu. :-?

oldsoft
682 příspěvků 23.05.11 17:09
Zas jinak

…a možná je to zase jinak, jelikož si prostor hodlá pronajmout bývalá obsluha, což nevypadá zcela beznadějně.

oldsoft
682 příspěvků 24.07.11 00:55
Aktualizace

Bude se to jmenovat CBC Cafe a je tam cedule, ze otevrou uz brzo. Nicmene uz to tam visi mesic, takze kdy otevrou opravdu, neni znamo.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz