LCD nebo Plazma....Handulo jak se vam kouka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meisje
580 příspěvků 10.12.07 05:16
LCD nebo Plazma....Handulo jak se vam kouka?

Ahoj Handulo rada bych se zeptala jak se vam kouka na plazmu? My jsem byli tento mesic ve stejne situaci jako vy. Vyber trval pres mesic, ob den obchuzka obchodu, sbirani informaci ( pro me jiz po tydnu jen „sed a nuda“ ), ale manzel se vyradil. V jednom obchode uz jak nas zahledli pres vylohu bezeli postavit na kafe))). Nakonec padl konecny vyber…koupili jsme LCD „Samsung“ 40". K tomu jsme rovnou zakoupili DVD specialne pro LCD obrazovku. Pro me je to asi takhle…pokud to hraje, ma to barvy a zvuk tak jsem spokojena. Televize bezi, pokoukani jedna basen.

Rada bych vedela jak jste na tom s Plazmou vy? Skoro po roce uzivani, porad spokojeni? Co energeticka spotreba? Je neco co vas uchvatilo a nebo naopak? Diky, mej se, zdravim, meisje

A neni tady nekdo kdo doma kouka na LCD…uz nejaky ten casek?

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník housenka02
609 příspěvků 10.12.07 07:51
LCD...

… my máme LCD Samsung již přes rok a jsme maximálně spokojení, barvy i zvuk jsou opravdu vynikající. V posledních měsících je televize zapnutá téměř neustále ( je to způsobené tím, že jsem několik měsíců téměř jen ležela, a co pak má člověk dělat, aby se z toho nezbláznil - dívat se na další bláznoviny, to se pak negativa vyruší, asi), a kvalitou je pořád stejná. Já navíc nejvíce ocenila, že ikdyž ji máme postavenou proti oknu, tak se v obrazovce nic nezrcadlí a dá se na tv dívat bez nějakých problémů.

meisje
580 příspěvků 10.12.07 09:30
.....to potesi

Housenko…diky za reakci, potesila. Tak snad jsme vybrali dobre. Ona to u nas holka taky nebude mit vubec lehke a ani DVD. Zijeme v Asii a tak denne uz nas uz jen jako kulisa od skoro boziho rana tyhle dva spotrebice bezi na plne obratky s ceskymi filmy, pohadkami atd. Hezky den

muso
118 příspěvků 12.12.07 21:22
máme lcd značky LG

Tak my LCD máme skoro dva roky. Byla to velká náhoda,že jsme ji koupili. Jednou jsme jen tak ze zvědavosti nakoukli do OK prodejny a tam byla,krásná, široká, v černém lesku a já jsem se do ní zamilovala. Po dlouhé hodině předvádění si konečně prodavači oddechli a my jsme si ji odváželi domů. Zavolala jsem synovi, at hned přijede, že mám velký problém, ale neřekla jsem co. Já jsem totiž nemohla najít na ovládači tlačítka na teletext, už jsem skoro brečela, že jsme koupili krám za 30 000 kč.Když synáček vešel do pokoje a uviděl tu nádheru, tak jenom řekl-a doprdele. A tlačítka taky našel, byli schované pod výsuvným krytem.Televize běží skoro pořád, má zabudované nějaké oko, které hlídá nastavení ostrosti barev, takže ve dne je krásně vidět a v noci nám šetří oči. Prozatím, musím to zaklepat, jsme na ní nenašli jedinou chybičku, prostě slouží na jedničku. Už jenom to, že nemusím pořád stírat prach z obrazovky, na starých televizorech to přitahovalo a nepomohly žádné speciální spreje, akorát byla obrazovka matná. Takže já na LCD nedám dopustit

zlata
1200 příspěvků 13.12.07 01:58
Ale ani Plazma není špatná.

Příjdeme domů a jen tak …tak co Věrko, což je naše plazma s úhlopříčkou 107. Člověk si velice rychle zvykne (ze dne na den),je to hezké koukání a nepotřebuje ani „brejle“. Jsme také móóc spokojení. Zdraví Zlata

Labužník handula02
634 příspěvků 13.12.07 10:56
Plazma

Meisje, budeme mít plazmu už skoro rok a musím říct, že je to skvělé pokoukáníčko. Máme velkou TV - 106cm a už jsme si na ní zvykli. Ze začátku to byl šok, ale teď se nám na návštěvách zdají všechny TV hrozně malé. Spotřebu jsme nějak nestudovali, takže o tom Ti nic neřeknu. Zatím jen a jen spokojenost.

hafca  17.12.07 22:34
...

meisje
S tou spotřebou plasmy to není tak horké, jak se všude píše. Jestli budeš koukat jen na alpské lyžování, pak žere. Jinak při běžném koukání je to cca 170W a to je docela slušná spotřeba u Panasonica 42". Podotýkám, že je to měřené klasickým elektroměrem, který byl připojen jen a pouze k té televizi. Zapůjčil mi ho jeden dobrý známý, který je zaměstnán přímo u Č..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz