Labužníkovo seznamka ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
suzanka
161 příspěvků 07.03.06 18:37
Labužníkovo seznamka ?

Ahojky všichni, čekám že svým příspěvkem rozpoutám dost velkou diskuzi, ale napadlo mě, co takhle udělat fórum pro osamělé labužníky kteří hledají „tu“ nebo „toho“ pravého ? Já osobně bych to uvítala

Reakce:
cokoladka
41 příspěvků 07.03.06 18:44
ja nejsem vubec proti

suzanko,myslim,ze to neni spatny napad i ja bych to uvitala ikdyz ziju ve statech. Presto by nejakej labuznik stredniho veku nebyl marnej:-)

Jenofefa
1315 příspěvků 07.03.06 21:09
Já jsem sice šťastně zadaná,

ale považuji to za výborný nápad. Kde najít spřízněnou duši, když ne v okruhu lidí se stejnými zájmy?

penda
4752 příspěvků 07.03.06 23:15
A já jsem taky zadaná.....

ale můžu posloužit jako příklad toho, že to funguje.
20. 4. 2006 už to budou dva roky, co jsem s habanou (habánětem mým). Takže fandím a držím pěsti.

Jen nevím, kdy bude pepíček schopen to zrealizovat, když pořád ještě marodí…

Manana
1515 příspěvků 07.03.06 23:24
No

bejt mladší, taky bych si rád zadal..........

Labužník Triss
160 příspěvků 08.03.06 21:30
...

ze bych se jednou v zivote dockala toho, ez by mi chlap uvaril neco jineho nez spagety s kecupem?

Jarka7
208 příspěvků 09.03.06 11:38
Výborný nápad

Velmi se připojuji k tomu, že je to skvělý nápad. Možná ani nemůžeme dohlédnout, kolik lidí je samo a moc a moc by chtěli partnera. Senza nápad a přimlouvám se. Já mám manžela, ale umím si představit, kdy je člověk večer sám a má jen ten počítat. Dejte to prosím co nejrychleji těmto lidem dohromady a možná vám všem spokojené páry budou navěky vděčné.

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.06 18:35
No a mně,

vzhledem k tomu, že jsem se po bezmála 10 letech rozešla s přítelem, by se to taky asi líbilo…
Tak si totiž doma posedávám, vařit pro 1 mě nějak nerajcuje, hlavně to neumím, to spíš uvařím pro 10 (nebo pro 1 na 10 dnů)
Dcera si vaří veganská jídla sama.
Tak vám je mi někdy smutno.....
Ale mráz kopřivu nespálí!!!

petrunka
102 příspěvků 27.03.06 14:03
skvely napad

skoda, ze na zalozeni teto sekce nema pepicek cas, neb jaro se neuproste blizi, tak je to takova idealni doba :)
tak to ale muzem psat takhle rovnou sem, ne?
ja bych se taky nebranila nejakemu chlapiskovi, ktery by me podstrojoval vlastnorucne uvarene dobroty :) tak se kdyztak ozvete

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz