Labužník ante finem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eja
3790 příspěvků 05.04.14 12:50
Labužník ante finem

Milá adminko, autorko jediného vloženého receptu ( střapatý koláč).
Pokud máte s Labužníkem nějaké úmysly, které nejsou v souladu s jeho původní vizí, tak se vyjádřete jasně a srozumitelně. Z té vize tady bohužel mnoho nezbylo, ale pořád ta jiskřička ještě doutná.
Ale jako admini jste samozřejmě v přesile - počiny typu profláklého receptu a jeho uměle vyvolané návštěvnosti odradí i ten zbytek Labužníků, kteří tu ještě zbyli. Řekněte jasně, že vaše představa směřuje jinam…
Dejte nám vědět, my sebereme svoje recepty a recepty již nepřítomné labužnické elity a půjdeme…
Ale nedělejte z nás pitomce :cert:

Reklama

Reklama

Reakce:

birkana
1663 příspěvků 05.04.14 13:25

Půl hodiny přemýšlím, jak vám, majitelé a admini tohoto serveru co nejslušněji sdělit mé pocity z posledních návštěv Labužníka. @Eja to napsala určitě elegantněji, než bych to dokázala já. Do puntíku s jejím příspěvkem souhlasím a podepisuji se pod něj. :srdce: :srdce: :srdce:

gmp
1603 příspěvků 05.04.14 17:06
-

Hašek: Redaktorem časopisu Svět zvířat :,(

Dadooa
268 příspěvků 05.04.14 22:06

@Eja Recepty si neseberete..;-) uz prece nejsou vase ale jejich ;-)tem co si je chteli vzit je prece ukradli taky. Takle se to tady dela!
:pocitac:

birkana
1663 příspěvků 06.04.14 08:04

@Eja, @Dadooa, recepty se dají vymazat - to by bylo ale krajní a zoufalé řešení :,( :,( :,(

Btw jsem zvědavá, kdy smažou nás :?

Zuzka1973
2068 příspěvků 06.04.14 08:55

@birkana Recepty můžeš sice vymazat, ale vzpomeň na historii: už to jiní udělali, ale dle pravidel jsou naše recepty nyní majetkem Labu - mají je v záloze stále, což znamená: „100× smažeš - oni 100× mohou znovu obnovit“ (donekonečna, nebo do doby, kdy to jednu stranu přestane bavit.
Už se to tu kdesi řešilo.
Já tu naštěstí žádné skvosty nezanechávám, takže mně se bude odcházet lépe, jen vy my budete chybět…
Už delší dobu si sem chodím stejně jen pro recepty, ani už nefotím, ani nepřidávám uvaření.
K adminům: i malé dítě, které si založí blog, ho umí lépe spravovat a moderovat než ta vaše banda… :zed:

Dadooa
268 příspěvků 06.04.14 09:16

@birkana Tak si precti historii. ;) I v tadytom vlakne o tom najdes hodne ;-) Lidi co odesli si chteli sve recepty vymazat a tihle moulove jim je spproste ukradli, prestoze je ty lidi sem davasli za uplne jinych podminek a jinemu majiteli. Oni to koupili a vase recepty si privlastnili.
Prohrabavam se hlubinami Labuznika, cetla jsem to. treba wydra, bedla, drobek, glama a dalsi.
Vsem byly vymazane recepty obnoveny a ty lidi zabanovali, aby na ne uz nemohli. Poznas to i podle toho, ze jejich jmeno uz nejde prokliknout na profil.
Mrzi me ze jsem tu nebyvala, kdyz to tu jeste zilo, muselo to byt uzasny, ty lidi z celyho sveta, jak si radili a pomahali.
Dneska tu chcipla cela smecka coklu.
Takle zdevastovat tak suprovy stranky je ale taky umeni. :cert: Umeni blbu! :zed: :pocitac:

Eja
3790 příspěvků 06.04.14 09:16

@Zuzka1973
ještě nikam nejdeme :mavam:

birkana
1663 příspěvků 06.04.14 10:18

Nikam nejdeme; nevíme však dne ani hodiny. Zdá se mi, že se to tady stále rychleji řítí do nenávratna. Pro případ ztroskotání nabízím zájemcům výměnu e-mailových kontaktů přes SZ :kytka:

tlustá bába
1202 příspěvků 06.04.14 19:20

Ještě se tak úplně nevzdávám, ale nadšení už mi chybí. Nevidím důvod, proč se snažit, když si z toho někdo udělal jen bezpracný zdroj prachů z reklamy.
Bývaly doby, kdy každý dobrý hospodář krávu sice dojil, ale dřív než o sebe, se nejdřív postaral o ni. A my toho přeci tolik nechceme!

birkana
1663 příspěvků 26.04.17 19:27

Dovolila jsem si exhumovat toto i toto téma :potlesk: :potlesk: :twisted: :palec:.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz