Labužníci z Prahy,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eja
3729 příspěvků 25.09.03 10:44
Labužníci z Prahy,

nemáte někdo vyzkoušený tip kde uspořádat svatební hostinu ? Aby papání bylo mňam a nebylo přitom nutné vykrást banku ? Nejlépe Praha 4,11 nebo kolem Staromáku / ale to by asi chtělo udělat tu banku/. Všem díky za tipy.

Reklama

Reklama

Reakce:

glama  26.09.03 05:15
Milá Ejo,

asi to nebude ten správný tip, ale připomělas mi to:
Svatební hostinu jsme kdysi měli v tehdy superluxusním hotelu Panorama na Pankráci.
Vdaná jsem byla asi 16 let, nyní jsem skoro 5 let rozvedená, ale účet za naši svatební hostinu stále ještě nedorazil.....
A asi už nedorazí…
Tak takový podnik bych ti přála! :-))))

Eja
3729 příspěvků 26.09.03 08:36

No tak to se mi asi opravdu nepodaří. A navíc podle starého obyčeje hostinu platí rodiče nevěsty, takže bych si to moc neužila - ženíme syna. Jinak děkuji za pochválené recepty na palačinky. Taky je dobrý palačinkový dort, napíšu o víkendu zase nějaké receptíky. Měj se hezky.

Labužník zita02
7 příspěvků 20.10.03 10:55
Svatební hostina.

Možná už přicházím s křížkem po funuse (tedy po svatbě), navíc nejde o Prahu 4, 11 ani okolí Staromáku. Ale jeden nikdy neví. Před lety jsem byla dvakrát na svatbě, poté i na několika párty v Letenském zámečku. Od té doby jsem tam byla několikrát jíst, vždy to bylo skvělé. Takže to doporučuji - dobrá kuchyně, slušná obsluha, pěkné prostředí, zajímavé místo. Ceny odpovídají kvalitě, jsou tedy vyšší, ale nikoli neúnosné. A z toho Staromáku je to tunelem vlastně kousek.

babi
6360 příspěvků 02.11.03 12:20
Milá Ejo...

já Ti nejdu doporučovat, ančto nemohu, ale jenom pogratulovat ke svatbě Tvého syna

Na přečtenou,
Babi

Tinka
8 příspěvků 05.11.03 10:57
Jeste je to aktualni??

Dobry vecer, pokud je Vami napsany dotaz stale aktualni, napiste mi na muj mail, poslu Vam par odkazu na restaurace na Praze 4. Jen mi napiste, zda se bude jedna o svatbu spise formalni nebo ne. Poduk jiz mate po, gratuluji. Tina

Tinka
8 příspěvků 05.11.03 10:57
Jeste je to aktualni??

Dobry vecer, pokud je Vami napsany dotaz stale aktualni, napiste mi na muj mail, poslu Vam par odkazu na restaurace na Praze 4. Jen mi napiste, zda se bude jedna o svatbu spise formalni nebo ne. Poduk jiz mate po, gratuluji. Tina

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz