Labužníci poraďte, Maňano zejména..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eja
3779 příspěvků 09.07.05 20:15
Labužníci poraďte, Maňano zejména..

děcka mne chtějí na moje narozeniny pozvat na večeři, podle příprav soudím, že chtějí do Detěnic nebo jak se to píše, ale já bych chtěla mexickou restauraci v Praze - poraďtě kterou, aby to bylo fakt mňam

Reklama

Reklama

Reakce:

Manana
1515 příspěvků 12.07.05 00:26
Milá Ejo,

tak to vidím jedině u mě doma. Kolik vás bude, a kdy by to mělo bejt? Kontaktuj mě na Kontaktu na mé stránce www.manana.cz a dohodneme se. Uts

Eja
3779 příspěvků 18.07.05 10:16
Maňano,

jsi moc hodný, ale ono nás bude asi dost, asi 8 - pořád to nebylo jasné, proto jsem se tak dlouho neozvala. Zkusíme Aztéku na Újezdě v Říční ulici, poreferuji, jaké to bylo - reference zní slibně.

Eja
3779 příspěvků 31.07.05 11:32
Azteca

Tak vyzkoušeno.
Klady:

• i ve včerejším ještě horkém dni velmi příjemné sklepní klima
  • příjemná obsluha
  • obrovské porce
  • pro milovníky lupení nádherné obrovské zeleninové oblohy
  • jídelníček, ze kterého si vybere opravdu každý, i ten, kdo mexickou kuchyni zrovna nemusí - ale nedat si zapečenou plněnou tortilu se salsou a guacamole je škoda
  • přijatelné ceny
    Fotka neodpovídá, ve skutečnosti není talíř vůbec vidět…

Drobné výhrady:

• gaspacho trochu moc husté a málo vychlazené
  • marinovaná vepřová panenka trochu tužší
    Celkově lepší průměr.
    Naprosto skvělý salát Jvarez z kapií, oliv a kaparů, ten opravdu doporučuji. A taky Frozen Margaritu na začátek ke studiu jídelního lístku.
    Shrnuto - spokojenost.

Manana
1515 příspěvků 31.07.05 21:08
Ejo

napřed k mému pozvání: to byste se vešli i se mnou a s mou Liduš.
K Azteca: vypadá to krásně a dle tvého hodnocení i nadějně, i když udělat tuhou panenku je kumšt. Ale nepíšeš, zdali tam mají měkké kukuřičné tortilly. Pokud je tam nemají, tak by si neměli přivlastňovat přídomek „mexická“ restaurace, ale měli by přiznat původ kuchyně z U.S.A., tedy Tex-Mex. A ta má s mexickou málo společného.

Eja
3779 příspěvků 31.07.05 21:40
Maňano,

nejsem si úplně jistá, v některých receptech je výslovně uvedeno kukuřičné tortily, v některých moučné. S dcerou jsme od pátečního večera nejedly, protože jsme se těšily ze všech nejvíc, a stejně jsme zvládly porci chimichangas napůl, předtím já gaspacho a dcera polévku s česnekem(v obou stála lžíce a porce odpovídaly tak dvojnásobku než je zvykem), k tomu napůl skvělý salát a měly jsme dost. Pravda, k tomu jsme ostatním vyzobaly všechny skvěle křupavé nachos, které jsme na talířích našly, k tomu dojely všechny mističky se salsou a guacamole, v kterých ještě něco zbylo a přikously pár plátků panenky, které byla taky porce pro dva. A já ještě pár decentně pálivých zelených kulatých naložených papriček, které jsem na cizích talířích objevila. Původně jsem měly v úmyslu si dát napůl ještě aspoň něco malého, třeba nějaký předkrm z nachos, ale už to NEŠLO. Ostatní až tak u vytržení nebyli, ale nám šmakovalo, zbytek rodiny je přece jen spíš na klasiku. Jejich chyba

airan
652 příspěvků 22.08.05 12:51
Manana

Manana, a mne bys nechtel pozvat??? Jde mi o to jidlo, Lidus tam s nami muze klidne byt:-))))))))))))))

Manana
1515 příspěvků 31.08.05 22:52
airan,

nezlob se, ale o tobě nic nevím ani se tady nedozvím, zatím co eja nic netají. Tedy, disculpe, sorry jako líto.

Manana
1515 příspěvků 31.08.05 22:55
oprava:

Ejo omlouvám se a píši velké E!!!!

airan
652 příspěvků 02.09.05 08:42
:-))

Manana, to vis , ze nezlobim, chtela jsem te jen postuhnout:-))

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz