Kvalitní sada nožů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sona.K8
5 příspěvků 21.03.17 10:48
Kvalitní sada nožů

Kde mohu pořídit kvalitní sadu nožů? A podle jakých kritérií mám vybírat?

Reklama

Reklama

Reakce:

lipert
13 příspěvků 28.08.17 15:34
Nože

OSVEDČILA SE MI FIRMA DICK. Kvalita, výběr v Ruzyni Lipert :)

RitaKa
22 příspěvků 23.09.17 00:52

Ahoj já mám nože úplně obyčejné od tescomy ** a pak jeden speciální japonský ** protože jsem ho chtěla zkusit a je parádní :) A speciálně na maso mám tenhle nůž ** a taky bez problémů :) záleží na co nože potřebuješ, já mám tyhle a na všechno co dělám v kuchyni mi vystačí :)

Edit admin - odstraněn odkaz

Hans 7
3 příspěvky 13.12.17 00:38

Kvalita = cena, obecně dobré jsou kované nože, lépe drží ostří. Znakem kvality je taky tvrdost - obvykle se udává v HRC - čím vyšší číslo tím lépe pro trvanlivost ostří (kvalitní „západní“ mají obvykle tak 58, japonské 62), ale čím vyšší tvrdost, tím je ostří křehčí t. j. snadněji se vyštípne (ale stačí je používat jako nože a ne jako sekáček, nebo sekeru). Rukojeti by měly být tvarově čisté (různé nesmysly jen způsobjí při delším používání otlaky) a poskládané jako bezspárové (aby se v nich nedržel sajrajt a tedy nemnožily bakterie). p. s. Velmi dobrým ukazatelem je taky délka záruky.

KratochvilaJ
4 příspěvky 12.03.18 14:12

Co říkáte na nože Fiscar?

Irenahlava
2 příspěvky 06.04.18 21:10

Všeobecně, když jsme si nechali udělat novoukuchyni, říkám si, žeuž to chce vyměnit arzenál tupých nožů po babičce, libí se mi taky tescoma jak někdo zmínil, i cenověmi to nepřijde nijak strašné, jestli teda online cena je podobná té v prodejnách můžete mi někdo poradit, jestli tuto značku koupit nebo ne? děkuji

Edit admin - odstraněn odkaz

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz