Kuře s česnekem,džůsem a sojovou omáčkou.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bunter
457 příspěvků 04.01.04 19:31
Kuře s česnekem,džůsem a sojovou omáčkou.

Než bych prohledal téměř 900 receptů,radši se zeptám.Mám velmi jednoduchý,ale velmi chutný recept na kuře.Kuře se opepří a silně počesnekuje.Do pekáčku nalijeme sojovou omáčku a pomerančový džůs 1:1 Já dávám decku od každého.Kdo chce mít víc štávy dá i dvě decky.Když je kuře poloměkké tak ho vyjmu,štávu slušně zapráším moukou a metličkou prošlehám tvořící se pucky.Poté kuře vložím zpět a dopeču odkryté a často ho přelévám houstnoucí štávou.Má krásnou barvu a ještě lepší chut.Máme recept na Labužníku nebo má někdo jeho obměny či vylepšení?Bunter.

Reklama

Reklama

Reakce:

vrba
106 příspěvků 01.02.04 19:40
...

ahojky, ten tvůj recept vypadá bezva, máš pravdu, taky nemám sílu projíždět všechny ty recepty, ale tohle rozhodně jednou zkusí.
Ještě se ti chci omluvit,že jsem se neozvala na tvůj příspěvek ohledně cukroví bez ořechů, nějak jsem neměla čas se vůbez dostat k PC. Musím ale bohužel odmítnout tvou pomoc, protože syn má alergii na veškeré ořechy i mandle a dokonce i kokos.
Měj se a díky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz