Kupele/Lázně poblíž Prahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jolana
5065 příspěvků 07.08.11 09:16
Kupele/Lazne

Prosim, ma niekto skusenosti s laznemi pobliz Prahy? Podebrad alebo Jablonec nad Nisou.Nasa znama so svojou mamou by rada viac do Jablonce nad Nisou, na fotkach sa jej pacilo viac ubytovanie…hm? co vy na to?.. je tam naozaj tak pekne, cisto..aka je strava a lazne celkovo…ma niekto skusenost s Jabloncem alebo Podebrady?..alebo mate vyskusane ine lazne a boli ste tam spokojnejsi ako inde..
:think:

Reklama

Reklama

Reakce:

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.11 20:26

V Poděbradech jsem byla začátkem května a…je tam NÁDHERNĚ!
Tohle město mám moc ráda, vážou mě k němu krásné vzpomínky na školní léta a moje návštěva cca po..13 letech mě rozhodně nezklamala.
Moc krásné, čisté a úpravné městečko s velmi krásnou lázeňskou atmosférou. Nádherné procházky v parcích i okolí, doporučuji zvláště trasu na soutok s Cidlinou, do krásné hospůdky. Kdysi dávno, ve stavu lehce podroušeném, jsme si tam s kamarádkou pozdě večer stoply nákladní loď, abychom se dostaly rychle na intr :lol:
Nikdy jsem na poděbradské lázně neslyšela žádné kritické hodnocení.
Takže Poděbrady opravdu doporučuji! :palec:

Ačraj
697 příspěvků 07.08.11 21:42
Poděbrady

Manžel se léčil v Poděbradech po operaci srdce, měl štěstí, že se dostal do hotelu, kde byly veškeré lázeňské kůry, ostatní museli na tyto procedůry docházet, když byli ubytováni na jiných místech, jsou tam dva márkety a nádraží, jinak je to město plné Vietnamců, park není součástí lázní, je to park veřejný, pro každého, snad mohou pro někoho být zajímavé procházky kolem Labe, nebo Cidliny, o lázních v Jablonci jsem neslyšela, dost lidí prý Poděbrady odmítá, ale zjistěte si více podrobností-zdravím… :oops:

Garfiiild
8 příspěvků 02.09.11 10:37

Tak je pravda, že ten park je pro všechny, takže tam může být víc lidí, ale myslím si, že to nenarušuje tu atmosféru. Samozřejmě Poděbrady nejsou až tak luxusní lázeňské město jako třeba Mariánské lázně , nebo Františkovy , ale i tak si myslím, že to tam je příjemné. Jinak pěkné ubytování v Poděbradech najdete třeba tady .

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz