Kuchyňský robot RONIC 3000

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Claudia
103 příspěvků 29.1.10 18:55
Kuchyňský robot RONIC 3000

Slyšela jsem o tomto zázračném kuchyňském robotu a viděla jsem předváděčku, že opravdu vše co slibují dokáže, ale i přesto se mi zdá cena 30.000,– Kč poněkud přemrštěná. Máte někdo s tímto robotem zkušenosti? Vyplatí se? Opravdu za tu cenu stojí?

Reakce:
hafca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.10 23:02
...

Já bych si tohle za ty peníze nikdy nekoupil. To ani v případě, že bych nevěděl co s nimi. Za ty peníze máš například šest robotů Bosch MUM4870. Podívej se třeba na " Bosch MUM 4780":„http://www.obchodni-dum.cz/bosch-mum-4780-bily-stribrny/60664/“
Myslím, že zvládne to samé a podstatně levněji. Když vidím co se k němu dá ještě dokoupit, pořád se nedostaneš tak vysoko. Podívej se na cenu případných dílů, které se mohou opotřebit. I to o nečem svědčí, ale to jen Tvoje volba.

ocal
31 příspěvků 9.3.10 17:36
Určitě neváhej a kupuj!

Moje zkušenost a mých přátel s Ronicem je bezvadná.Ale budu psát jen za sebe.
Ronica vlastním už asi 10 let bez problémů.Udělá naprosto vše co v kuchyni potřebuješ.
Je opravdu všestranný. Pokud jsi viděla předváděčku víš o čem píšu.Pokud ti někdo dává srovnání s jinými roboty nemají opravdu šanci.Francouzská firma Ronic totiž uplatnila při výrobě tři světové patenty 1. mísa speciální zalomení.2.Tvarovaný nůž.3.nakloněná základna.Mimochodem asynchronní motor má výkon 1.2kw.(pro vysvětlení srovnání. Sekačka na trávu) Všechny tyto patenty z něj dělají revoluční přístroj. Pokud budeš chtít rozepsat podrobnosti kontaktuj mě na e-mail Ocal@e-mail.cz

Lenka.Ricna
6 příspěvků 23.1.11 22:19

Tak teď jsem dost v šoku. Vůbec jsem netušila, že nějaká takový robot existuje. Tolik peněz bych za něj teda taky nedala. Co je moc to je moc:) Já si koupila tady ten robot a už tady mě kroutilo dát za to tolik peněz:) No schválně se na něj podívám, co to všecno umí:)

verka22
3 příspěvky 12.2.11 14:34

Na tento robot nedám dopustit měla jsem hodně robotů od Ety až po Bosch,ale tento je super i když opravdu stojí 30000kč.Mám jej již 6 rokem a dělám na něm od majonéz až po těsta na vánoční cukroví.Mluvím za sebe,ale těch peněz nelituji

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz