Kuchyňský robot RONIC 3000

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Claudia
103 příspěvků 29.01.10 18:55
Kuchyňský robot RONIC 3000

Slyšela jsem o tomto zázračném kuchyňském robotu a viděla jsem předváděčku, že opravdu vše co slibují dokáže, ale i přesto se mi zdá cena 30.000,– Kč poněkud přemrštěná. Máte někdo s tímto robotem zkušenosti? Vyplatí se? Opravdu za tu cenu stojí?

Reakce:
hafca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.10 23:02
...

Já bych si tohle za ty peníze nikdy nekoupil. To ani v případě, že bych nevěděl co s nimi. Za ty peníze máš například šest robotů Bosch MUM4870. Podívej se třeba na " Bosch MUM 4780":„http:/­/www.obchodni-dum.cz/bosch-mum-4780-bily-stribrny/60664/“
Myslím, že zvládne to samé a podstatně levněji. Když vidím co se k němu dá ještě dokoupit, pořád se nedostaneš tak vysoko. Podívej se na cenu případných dílů, které se mohou opotřebit. I to o nečem svědčí, ale to jen Tvoje volba.

ocal
31 příspěvků 09.03.10 17:36
Určitě neváhej a kupuj!

Moje zkušenost a mých přátel s Ronicem je bezvadná.Ale budu psát jen za sebe.
Ronica vlastním už asi 10 let bez problémů.Udělá naprosto vše co v kuchyni potřebuješ.
Je opravdu všestranný. Pokud jsi viděla předváděčku víš o čem píšu.Pokud ti někdo dává srovnání s jinými roboty nemají opravdu šanci.Francouzská firma Ronic totiž uplatnila při výrobě tři světové patenty 1. mísa speciální zalomení.2.Tva­rovaný nůž.3.nakloněná základna.Mimochodem asynchronní motor má výkon 1.2kw.(pro vysvětlení srovnání. Sekačka na trávu) Všechny tyto patenty z něj dělají revoluční přístroj. Pokud budeš chtít rozepsat podrobnosti kontaktuj mě na e-mail Ocal@e-mail.cz

Lenka.Ricna
6 příspěvků 23.01.11 22:19

Tak teď jsem dost v šoku. Vůbec jsem netušila, že nějaká takový robot existuje. Tolik peněz bych za něj teda taky nedala. Co je moc to je moc:) Já si koupila tady ten robot a už tady mě kroutilo dát za to tolik peněz:) No schválně se na něj podívám, co to všecno umí:)

verka22
3 příspěvky 12.02.11 14:34

Na tento robot nedám dopustit měla jsem hodně robotů od Ety až po Bosch,ale tento je super i když opravdu stojí 30000kč.Mám jej již 6 rokem a dělám na něm od majonéz až po těsta na vánoční cukroví.Mluvím za sebe,ale těch peněz nelituji

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz