kucharske postupy - hledam knihu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mazy
19 příspěvků 16.05.05 08:57
kucharske postupy - hledam knihu

ahoj, nezna / nevidel nekdo knihu, ktera se jmenuje snad ‚kucharske postupy‘ nebo tak nejak? videl jsem ji jednou v globusu, libilo se mi, ze tam byly popsane takove ty zakladni veci a vzdy s nazornym obrazovym postupem apod.

bohuzel jsem tenkrat sahnul po moc pekne mexicke kucharce, ale tuhle knihu od te doby nemuzu nikde najit …

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 17.05.05 01:10
kuchařky, co mě napadly...

Pečeme krok za krokem
Mexická kuchyně krok za krokem
Těstoviny krok za krokem
Zelenina krok za krokem
to je tak všechno, co jsem našla…jinak nemusí být špatná Kuchařka absolutní začátečnice aneb Poprvé sama v kuchyni od Zuzany Franckové…;-)
Hodně štěstí při hledání…

mazy
19 příspěvků 17.05.05 11:43
...

dekuji, pendo. tu mexickou mam, je skvela …

zkusil jsem se jeste kouknout na dalsi knizky vydavatelstvi svojtka a k memu udivu jsem, myslim, nasel prave tu hledanou ;).

je to tahle:

Jenofefa
1315 příspěvků 17.05.05 12:00
Ještě jeden nápad...

Jestli už máš tu pravou, tak mám ještě další inspiraci, a to Kuchařské techniky . Jsou tam i jiné zajímavé…

mazy
19 příspěvků 17.05.05 12:17
...

dekuju moc, Jenofefo! to bude ta prava ;), tenhle nazev vic odpovida tomu, jak jsem si myslel, ze se jmenuje. nicmene obe me lakaji. mas doma tuhle druhou? jaka je?

asi se na ne zajdu mrknout nekam do knihkupectvi, ale minule jsem zadnou na toto tema nenasel …

z jakeho weboveho obchodu radi nakupujete kucharky?

Jenofefa
1315 příspěvků 17.05.05 12:34
Já ji doma nemám,

ale prohlížela jsem si ji v knihkupectví. Myslím, že jsem ji viděla na Václavském nám. na rohu se Štěpánskou. Já kuchařky kupuji pořád a už je nemám kam dávat, tak občas jdu jenom „na čučku“ do knihkupectví. Jinak knihy nakupuji na www.kosmas.cz nebo www.knihy.cz.

penda
4752 příspěvků 17.05.05 12:40
z jakéhokoliv, mazy..

ale nejčastěji je to u mě vltava.cz , dona.cz , kucharky.cz

oldsoft
682 příspěvků 25.05.05 12:12
Kuchařské techniky

Tady jsem tu knížku chválil, jsi-li z Prahy, mají ji v Luxoru (palác knih na Václaváku).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz