Kuchařka pro dceru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 24.10.07 12:01
Kuchařka pro dceru

Florentýnčina kuchařka už se připravuje, malá Pavlinka (moje mimí v bříšku) ji dostane akorát do vínku. ;o))

Reakce:

Sněhurka
446 příspěvků 24.10.07 12:20
Velmi zajímavé téma, které ocení ...

… určitě i všichni elévové v kuchyni. Protože Flo vydává ve stejném nakladatelství, pro které píšeme i my (Jarka7, Bali a já), sleduji postupný zrod knihy a momentálně jsem strašně zvědavá, jaká bude obálka .

Sylvie
2302 příspěvků 27.10.07 05:56
...

Tak to si ji nenechám snad ujít. Díky za tip.

penda
4752 příspěvků 30.10.07 10:19
Flo už zase bloguje ...

konečně už i ve Vídni znají internet ;o))), tak se nám Flo zase ozvala.

Florentyna
439 příspěvků 17.11.07 14:22
Drazí a drahé,

myslím, že teď už to není žádné tajemství…

Musím ovšem, s úctou k vašim kuchařským schopnostem, dodat, že ji zcela jistě nepotřebujete. Věnovala jsem ji totiž všem absolutním začátečnicím a začátečníkům, kteří bloudí po své kuchyni stejně, jako jsem v ní kdysi byla ztracená i já…

karminek
757 příspěvků 17.11.07 15:53
Flo

tys velmi šikovná,co takhle kuchařka pro manžely a druhy když je jejich polovička opustí?Ne že bych to potřeboval ale jsou tací kterým by se to mohlo hodit.

blanca.xy
647 příspěvků 17.11.07 21:12
Karmínku,

takovou kuchařku vlastním, jmenuje se „Moderní kuchařka pro ženu i muže“ a byla vydána v r. 1965 .
Flo, prosím, kde se dá tvoje kuchařka koupit?

Jarka7
208 příspěvků 18.11.07 21:32
Florentýnko, přeji mnoho vděčných čtenářů.

Jsem moc napjatá a zvědavá. Držím palce, přeji mnoho spokojených čtenářů, kuchařek i kuchařů a jen a jen doufám, že knih od Tebe bude přibývat.
Moc pozdravů a hezkých přání

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.07 15:47
Kuchařka pro dceru

Flo, doufám, že od tebe dostanu vlastnoruční věnování!!!

Snad se opravdu toho 28.11.2007 objeví v prodeji, držím fšechny palečky! To bych ji ještě stihnul koupit dceři k narozeninám.

Florentyna
439 příspěvků 21.11.07 09:59
Kucharka...

Blanco.xy, jeste se bohuzel koupit neda, protoze je zatim v tiskarne. Vydrz tyden, anebo se koukni sem , treba to castecne vyresi tvuj nakupni problem

Manku, pochopitelne ze dostanes - ale ocekavam casem totez

Florentyna
439 příspěvků 21.11.07 10:01
Vsem take dekuji

za mila slova povzbuzeni, nejen Jarce a Karminkovi, ale i tem, co je vyjadrili soukromou cestou. Nebyt zdejsiho labuznika, kdo vi, jestli by ted tiskarna mela tak napilno

Preji vam vsem pohodove vareni a davy spokojenych stravniku. Necht vas varecky oddane poslouchaji a hrnce samy skacou na sporak, sotva vejdete do kuchyne!

blanca.xy
647 příspěvků 21.11.07 17:13
Florentýnko,

díky za typ, už je objednáno, snad to přijde do vánoc a budu mít dárky pro dcery, a když později, nic se neděje . Přeji ti hodně úspěchů v další práci.

Bali
1254 příspěvků 22.11.07 19:45
FLO,

už se také moc těším až do ní nakouknu. Jojo, tiskárna má teď hoňky, jsme tam také ;-)
Tak ať má tvá knížka úspěch Dáša

Florentyna
439 příspěvků 27.11.07 23:18
Bali,

totéž přeju i já vaší kuchařce! Ať má mnoho spokojených čtenářů, kteří s plným břichem vzdychají, jak jsou ty mořské příšerky zpracované ve vašem stylu dobré…

penda
4752 příspěvků 10.12.07 23:36
Tak už ji mám doma

Sudička Flo ji dovezla Pavlince osobně. Je krásná (autorka i kuchařka … ;o)) ). Florentýnko, děkujeme.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.07 09:38
Flo,

kuchařka je skvělá, přesně splňuje mé představy. Včera moje holčička oslavila 22. narozeniny. Už začíná bydlet beze mne, tak je to dárek v pravou chvíli. Děkujeme.

bona
2416 příspěvků 27.12.07 00:13
Nechci se chlubit,

to já nedělávám, jen se chci podělit o radost…
Ježíšek vyslyšel má přání a mimo jiné mi donesl Florentýnky kuchařku.
Mile mě překvapila svojí obsažností, rozsahem čítajícím téměř 400 stran (předtím jsem viděla jen fotky titulní strany a nevím proč jsem čekala útlou knížečku), krásnou a roztomilou grafickou úpravou a osobním přístupem autorky, který má za následek, že její slova jsou blízká a promlouvají do duše i k srdci.

Je to prostě krásná knížka a i když Florentýnka skromně dodává, že je určená začátečníkům, našla jsem pár fíglů (a další jistě najdu), které si - přestože vařím asi tak dlouho a náruživě jako Flo - prostě musím osvojit.

Jano - Flo, obdivuji Tě za Tvoji životní energii a sílu naplnit svá předsevzetí a touhy, navzdory ráně osudu… (nebo právě kvůli ní). Tvoje kniha je zkrátka obrazem Tvého srdce, naplněného láskou.
Moc se mi líbí. Bona

Vali
1326 příspěvků 04.01.08 17:56
Florentýnko....

.....tak už Tvoji Kuchařku pro dceru mám také…objednala jsem ji pro vnučku, ale rozhodla se, že si ji ponechám ne proto, abych se učila vařit, ale pro to pěkné čtení v ní…no a vnučce jsem objednala jinou.
Je to moc pěkný pocit vědět, že autorku znám osobně a mám moc hezké vzpomínky na setkání s ní. To věnování v nich jednou určitě přibyde taky…díky za moc hezkou knížku…mám z ní radost

penda
4752 příspěvků 21.01.08 05:49
Sama doma ...

Kdo můžete, zapněte si dnes ČT 1 ve 12.30. Uvidíte Florentýnku i s dětmi v pořadu Sama doma. A kdo nemůže nebo to nestihne, určitě to poté bude k vidění na stránkách pořadu.

A já mizím, protože až Flo zjistí, že jsem to práskla …

Sněhurka
446 příspěvků 22.01.08 11:20
Flo v pořadu

Taky jsem se koukala, protože jsem o Florentýnčině vystoupení v televizi věděla s předstihem. Jana přišla na řadu ve 12:58

Nakladatelství, které vydává naše knížky, o tom píše:
Jana Zatloukalová, autorka Kuchařky pro dceru, byla hostem pořadu České televize Sama doma, vysílaného v pondělí 21. ledna od 12:30. Záznam pořadu najdete zde.
Kuchařka pro dceru se bude v pořadu Sama doma objevovat i nadále – od 31. ledna bude Jana Zatloukalová každý měsíc pro tento pořad připravovat jednoduché lekce vaření.
Viz http://smartpress.cz

Bylo to moc roztomilé vystoupení Jany a všech jejích dětí. Ester Janečková zvládala i nejmladší Janinu dceru s úsměvem a všichni působili přirozeně a pohodově.
Hodně úspěchů, Flo, při televizních lekcích vaření, na které se určitě také budu dívat.

karminek
757 příspěvků 22.01.08 15:18
Flo

byla neprosto skvělá.

Sylvie
2302 příspěvků 23.01.08 17:29
Moc pěkné

Její vystoupení mi vehnalo slzy do očí, ani nevím proč. Bezva holka.

marmelada
1643 příspěvků 24.01.08 17:10
Tak už mi dneska taky dorazila!

Flo děkuji za milé věnování. Zatím jsem do kuchařky jen trochu nahlédla, projela pár stránek a receptů a už vím, že si čtení užiju.

Bali
1254 příspěvků 24.01.08 18:32
...

taky ji mám rozečtenou ;-)
je fajn.
Koupila jsem si poslední Gurmán, líbila se mi krkovice na pivě a až doma jsem zjistila, že je to Flo recept :-))

jARKA77
141 příspěvků 24.01.08 19:33
Jani, gratuluji.

Byla a jsi super. A Tvoje děti, malé poklady. Jarka s manželem

P.S. AŤ se Ti vše daří tak, jak si přeješ.

Vali
1326 příspěvků 24.01.08 20:37
milá Florentýnko

......taky jsem se dívala…bylo to pěkné…první knihu jsem si nechala a jako dárek k narozeninám koupila ještě dvě pro svoje snachy…vždyť to jsou taky moje dcery - no a vnučka ji může pročítat se svojí maminkou…už se moc těším na další Tvoji knihu

penda
4752 příspěvků 25.02.08 16:23
Hlasujte!

Na stránkách Kuchařky probíhá hlasování o digitální váhu. Přispějte svými hlasy třem účastnicím a příště se zapojte též do soutěže, ať má soutěžení větší grády …

Jenofefa
1315 příspěvků 21.03.08 13:36
Autogramiáda

Přišla mi pozvánka nakladatelství Smart Press:
„Vážení čtenáři, protože se vám Kuchařka pro dceru tolik líbí a často se ptáte na možnost setkat se s autorkou nebo získat její podpis, rozhodli jsme se pro vás uspořádat Autogramiádu Jany Zatloukalové, autorky Kuchařky pro dceru, spojenou s křtem knížky a besedou s autorkou a jejími hosty. Zveme vás tedy ve středu 26. března od 16 hodin do Paláce knih Luxor na Václavském náměstí v Praze. Přijďte si pro podpis Jany Zatloukalové a spoustu dobrých rad do vaší kuchyně!“

Labužník Sarka
433 příspěvků 16.04.08 19:55
Ahoj stari, ale i novy labuznici

Ja jsem si dovolila s touto knihou udelat reklamu i zde ve Svycarsku. Puvodne to byl darek pro kamaradku, ale pri pristi ceste z CR jsem vezla asi 5 knih a potom dalsi 3. Je naprosto skvela. Vsem jsem ji koupila, ale na sebe vzdy zapomenu. Tak snad priste. Opravdu moc a moc gratuluji k tomuto dilu a normalne napsane knize o vareni. Po takove jsem uz dlouho touzila. Uz teda opravdu jen koupit. VELKE DIK

penda
4752 příspěvků 16.09.08 10:21
Vánoční kuchařka ...

Sotva se Kuchařka pro dceru zesvlékla ze svatebních šatů, začala plánovat Vánoce … a pokud chcete ochutnat a přivonět, není nic jednoduššího, než navštívit nové stránky Kuchařky a třeba připravit letošní Vánoce „po Florentýnsku“.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz