Kroužky a mřížky na smažení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenda.r
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.11 15:43
kroužky a mřížky na smažení

Dobrý den, nevíte kde koupit takové ty krekry na smažení v oleji ? Dřív jsem kupovala přes známého mřížky a takové kroužky, hodí se to do friťáku a za chvilku to vyroste.

Hledala jsem to v obchodech, ptala se ale bez úspěchu. Děkuji za tipy. 8-o

Reakce:
esmeralda
4813 příspěvků 04.02.11 21:26

Nevím zda se jedná o tu samou věc.
Tady v Oz to prodávají obchody zaměřené na asijské potraviny pod názvem Prawn Chips.
Vypadá to jako barevný plastikový disk. Po vhození do horkého oleje se to okamžitě nafoukne a je hotovo.

iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.11 10:04

zkus se zeptat u Vietnamců. Pamatuji, že když býval ve Vodičkově ul. v Praze Frionor, mívali je tam mražené a bylo to z Vietnamu. Ale už je to víc jak 30 let zpátky… :think:

babi
6360 příspěvků 08.02.11 18:19

Lenda, v CR jsem krevetove krakery dostala koupit v Globusu v Opave. Krabice vypada jako na prilozenem obrazku. Pouzivam je k receptu Gado Gado http://www.labuznik.com/…e-gado-gado/

xpila
3 příspěvky 22.02.11 21:37
Krevetové chipsy

Krevetové chipsy mají zaručeně v Tescu. Povětšinou mají i dva druhy, myslím, že jedny jsou krabí a jedny krevetové, ale žádný zásadní rozdíl v nich není :-)
Kroužky si pamatuju jako malá, ty u nás doma jely často :wink:

vrkytom
1 příspěvek 03.03.11 22:37

Třeba tady http://hotsnack.cz/…rstynek.html

wydra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.11 23:04
Když už jsme u toho,

nevite nekdo jak se to vyrabi?

wydra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.11 23:19
papadam

http://balarama.pavitram.com/shop/index.php?…

ten chutna mne - MOC !

Martasak
6 příspěvků 19.02.17 19:42
kde to koupit v kramu ?

Odkaz nefunguje, stačí ale napsat jen ****, nevite kde se to da koupit v kramu? :nevim:

edit admin - odstraněn odkaz

Martasak
6 příspěvků 19.02.17 19:43
asi

Asi se rozemele všechno a vysuší 8)

1-astor
1 příspěvek 05.07.17 18:21

Já to kupuji v Polsku v BEDRONCE. :lol:

gatto61
5 příspěvků 22.02.18 16:49
krekry

Dobrý den taky by me zajimalo zda se daji koupit nekde v obchode drív sem kupovala v dnesním COOP kroužky i mřízky a doma smažila… pripada mi nesmyslené dávat za dopravu a zaslani na dobirku 160Kč tzn víc nez kolik stojí jeden kilogram krekru… tak pokud nekdo víte kde koupit dejte vedet:-))) dekuji:-)

Martasak
6 příspěvků 22.02.18 16:53
doprava

160 za dobirku davat nemusíte, ted tam je za 49 Kč doprava :dance:

gatto61
5 příspěvků 22.02.18 17:47

A kdyz to nejde platit jinak nez dobirkou tak co?.-( :nevim:

Martasak
6 příspěvků 22.02.18 17:58
dobirka - převod

Jakto? Vždyt jde i převodem i dobirkou, no a právě u toho převodu to je za 49 Kč Koukáte na stejný web? www.**cz?

Edit admin - odstraněn odkaz

gatto61
5 příspěvků 22.02.18 18:27

Cist umim ale kdyz clovek nema treba ucet? tak jak prevodem? :-) proste sem jen chtela vedet jestli se daji koupit v obchodni siti jako drív nebo se rejzuje na doprave atd.-)))

Martasak
6 příspěvků 22.02.18 18:45
dobirka

Ahá, tak to mne nenapadlo, pardon. No ona pošta zdražila a zdražovat bude dál. S tím asi nic nenaděláme. :think:

gatto61
5 příspěvků 22.02.18 19:43

Takze nikde v obchodni siti se to koupit neda? nejsou to ani krevetový ani jiny krouzky ale tusim to bylo z bramborového tes­ta…

Martasak
6 příspěvků 22.02.18 19:59
obchodni sit

Jakou obchodní síť myslíte? Nějaké tesco a tak? Tam prodávaj pokud vím akorát hotové, obalené kdovi čím za těžký peníz. Já to nesehnal, tak jsem objednal. Přišlo to druhý den a už smažíme nějaký rok. :pankac:

gatto61
5 příspěvků 22.02.18 20:03

Vozila sem to ze slovenska a z Jevíčka.. tam sem pravidelne vykoupila regál v COOP… postovný jim platit nebudu… :-) dekuju za info

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz