Krok za krokem...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
penda
4752 příspěvků 01.04.05 13:21
Krok za krokem...

máme tu Apríla a penda se vrátila…;-) od března je na stánkách k prodeji nový speciál Nejlepších receptů (Katka) „Krok za krokem“, 52 stran tipů, rad a informací, jak uvařit rychle, levně a přitom chutně (cena 39 Kč)…

Reakce:
Jenofefa
1315 příspěvků 01.04.05 13:26
Konečně...

Díky za tip, mrknu se na to

oldsoft
682 příspěvků 11.04.05 19:58
Taky dík,

po trafikách moc nekoukám, takhle půjdu najisto. Doporučení od Pendy je známkou kvality

penda
4752 příspěvků 11.04.05 20:11
oldsofte,

jen se tu rdím…doufám, že nezklamu…

Labužník nika02
94 příspěvků 12.04.05 07:53
Doporučuji

časopis mám již doma, je opravdu moc pěkný. Kromě podrobných popisů zajímavých receptů, je zde plno obrázkových postupů. Dále tu jsou i zajímavosti do kuchyní i nabídka různých kuchyňských náčiní. Jen nevím, zda je to mimořádné číslo nebo zda budou další pokračování. To se mi zatím nepodařilo zjistit. Určitě jděte do toho.

penda
4752 příspěvků 12.04.05 08:42
Niko,

je to na pokračování, já už mám objednané předplatné ;-)

Labužník nika02
94 příspěvků 12.04.05 12:18
Pendo,

díky za objasnění. A vychází to jako měsíčník?

penda
4752 příspěvků 12.04.05 13:22
Niko,

to zatím nevím ani já…Krok za krokem nebyl ještě ani na www.burda.cz, tak jsem požádala o předplatné mailem a bylo mi oznámeno, že vše potřebné mi přijde poštou…a tak čekám, až to dojde. Až budu moudřejší, ozvu se.

penda
4752 příspěvků 14.04.05 15:24
přišlo mi předplatné...

a musím se smát…je to jen Speciál Nejlepších receptů, čili žádný měsíčník ani týdeník, ani ročník, škoda…nebylo by špatné, kdyby něco takového vycházelo častěji…

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 18.04.05 15:03
Pendo,

díky za inspiraci, jako „kuchtík začátečník“ jistě docením
už bylo kyselo a manžel měl vepřové medailonky.

penda
4752 příspěvků 27.06.05 23:26
vyšel další speciál Nejlepších receptů...

s názvem Grilování na piknik i na párty, zřejmě už někdy dřív v červnu, ale ke mně se dostal až dnes…protože mám Nejlepší recepty ráda, i tento speciál se mi líbí, takže jestli má někdo chuť třeba na koktejl Funny Ginger (nebo pro pány nápoj z celeru a červené řepy..hahahaha) či na pálivou salsu mexikanu nebo na chuťovky do chlebníku..či nachystat dětskou párty nebo slavnostní tabuli…může si jej zakoupit za 29 Kč ;o))

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz